Home / 112 / Skultes pusē pārgalvības dēļ dzīvību zaudē jauns vīrietis

Skultes pusē pārgalvības dēļ dzīvību zaudē jauns vīrietis

Brīvdienās nosvinējis draugu kāzas, kāds jauns vīrietis Skultes pusē bija plānojis doties mājās un kārtīgi atpūsties, taču viņa draugi piedāvāja turpināt izklaides. Vīriešu kompānija, vadot katrs savu automašīnu, uz vietējā lielceļa sarīkoja sacīkstes, vēl atrodoties alkohola reibumā. Nespējot novaldīt “BMW” spēkratu, viens no vīriešiem avarēja un zaudēja dzīvību.

Svētdien tumsas aizsegā vairāki automašīnu vadītāji netālu no Mandegu ciema, Skultes pusē, bija sarīkojuši sacensības. Daži no viņiem brauca reibumā. Lielā ātrumā traucoties pa asfaltēto ceļu, viens no viņiem, aptuveni 25 gadus vecs vīrietis, sēžot pie sava ”BMW” spēkrata stūres, veica liktenīgu pagriezienu, pēc kura automašīnu novaldīt vairs nebija iespējams. Tā nobrauca no ceļa un rikošetā atsitās pret vairākiem kokiem. ”BMW” tika sadragāts, un tā vadītājs gāja bojā.

Apkārtējie apgalvo, ka citi sacensību dalībnieki, ieraudzījuši šausminošo avāriju, notikuma vietu pameta uz karstām pēdām un tā arī neatgriezās. Bojāgājušā puiša draugi notikušajā vaino bēdzējus, jo viņi esot pierunājuši ”BMW” vadītāju piedalīties bīstamajā spēlē.

Avots

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …