Home / Latvijā / 29 gadu vecumā Bauskas pusē traģiski miris ūdensmoto sportists Didzis Jovaiša

29 gadu vecumā Bauskas pusē traģiski miris ūdensmoto sportists Didzis Jovaiša

29 gadu vecumā nelaimes gadījumā bojā gājis ūdens ātrumlaivu braucējs Didzis Jovaiša. Sportists mūžībā devies svētdien 3. novembrī.

Pašlaik neoficiāli informācijas avoti liecina, ka negadījums noticis apgāžoties kvadraciklam. Tas noticis Codes pagastā, pie garāžām, kad Didzis nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadību un tas apgāzies. Viņš gājis bojā turpat uz vietas. Policija informējusi, ka kvadriciklam nav bijušas valsts reģistrācijas numura zīmes, kā arī vīrietis braucis bez ķiveres.

Sociālajā tīklā “Facebook” pie Didža Jovaišas un viņa draudzenes Evitas Rūtiņas profila virknējas līdzjūtības no tiem, kuri viņu pazina. Jovaiša nodarbojās ar ūdensmoto sportu, startējot komandā “Mēmeles sports” un piedaloties Latvijas un arī Eiropas čempionātos ūdens motorsportā. Pirms pāris nedēļām 29. dzimšanas dienu nosvinējušais Jovaiša ir šī gada Latvijas čempions FR 1000 klasē.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …