Home / 112 / Dīvainos apstākļos mirusi jauna sieviete, viņas māsa lūdz palīdzību

Dīvainos apstākļos mirusi jauna sieviete, viņas māsa lūdz palīdzību


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

1991. gadā dzimusī Tatjana atrasta mirusi 10. aprīlī Rīgas centrā, kādā no Skolas ielas pagalmiem, raksta mirušās sievietes māsa Anastasija. Viņa lūdz palīdzību sievietes bojāejas izmeklēšanā, iespējams, kāds ir redzējis vai gājis garām notikuma vietai.

“Mana māsa, Tatjana Veselova (1991. gads) atrasta mirusi 10. aprīlī, Skolas ielas pagalmā, Rīgas centrā,” savā “Facebook” kontā raksta sieviete.

Mirušās māsa lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir redzējis vai bijis no 9. aprīļa plkst. 22.30 līdz 10. aprīļa plkst. 19.00 Skolas ielā 10. Sieviete norādījusi savu numuru, kur vērsties, ja ir kāda informācija.

Sieviete piebilst, ka, iespējams, kāds sievieti ir redzējis Lāčplēša ielā 24. No šīs vietas viņa esot izgājusi 9. aprīlī plkst. 22.00, pēcāk devusies uz Skolas ielu 10 vai uz kādu citu lokāciju.

Šobrīd ir informācija, ka Taņa redzēta Tērbatas ielā 6/8 9.aprīlī 22:29, viņa gājusi Elizabetes virzienā uz Tērbatu. Varbūt kādam ir videoreģistratori uz automašīnām vai mājām un varētu palīdzēt saprast, kur viņa devās tālāk. Varbūt tu redzēji viņu nevis vienu, bet kopā ar kādu citu.

Sazinies ar mani zvanot, rakstot – 24951667

Vizuālās pazīmes: augums aptuveni 168 cm, tumši, vidēja garuma mati.

Apģērbs: Brūns mētelis, džinsi un melni zābaki.

Aplūko arī šo

Smaga avāriija ar bojāgājušo netālu no Tukuma(+FOTO)

Ceturtdienas pēcpusdienā uz Ventspils šosejas, netālu no Tukuma apļa notikusi vieglās un kravas automašīnas sadursme, …