Home / Noderīgi / Atbrīvojaties no grumbām un nokarenas sejas ādas, mazgājot to ar šo viegli pagatavojamo mikstūru!

Atbrīvojaties no grumbām un nokarenas sejas ādas, mazgājot to ar šo viegli pagatavojamo mikstūru!


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kuram gan nepatīk maiga un gluda sejas āda, sevišķi, paliekot arvien vecākam? Diemžēl, pagaidām vēl neviens nav atradis mūžīgās jaunības eliksīru, un novecošanās pirmās pazīmes nenovēršami ir pamanāmas arī uz sejas. Grumbas ir viena no nenovēršamās novecošanās pazīmēm, tāpat kā nokarena āda un citas problēmas. Izteiktāk šīs pazīmes ir vērojamas tieši sievietēm.

Daudz sieviešu visā pasaulē ir gatavas tērēt milzīgas naudas summas, lai iegādātos pret-novecošanās krēmus, kas patiesībā diezgan reti spēj ko pamanāmi uzlabot. Kāpēc tērēt naudu nezināmas izcelsmes krēmiem un ķīmisku savienojumu vielām, kas nereti ne tikai nepalīdz, bet pat padara problēmu vēl nopietnāku ? Ir daudz dabīgu alternatīvu, kas efektīvi spēj aizkavēt grumbu un ādas elastības zuduma rašanos, padarot jūsu sejas ādu maigu un gludu.

Pašgatavotā pretnovecošanās un detoksa krēma sastāvdaļas:

2 tējkarotes kokosriekstu eļļas

1 tējkarote cepamās sodas

Pagatavošana:

Tīrā traukā samaisiet sastāvdaļas līdz iegūstat viendabīgu masu. Šo gatavo maisījumu jūs varat uzklāt uz tīras sejas katru dienu no rīta apmēram uz piecām minūtēm, līdz tā izžūst. Pēc tam noskalojiet to ar remdenu ūdeni un skalošanas laikā maigi izmasējiet sejas ādu.

Kā tas iedarbojās?

Šī pašgatavotā pretnovecošanās krēma noslēpums slēpjas tā sastāvdaļās. Cepamā soda ir lielisks pīlinga līdzeklis. Tāpat tā spēj izlīdzināt jūsu sejas PH līmeņus, kā arī tai piemīt pretiekaisuma un antiseptiskas īpašības.

Kokosriekstu eļļai piemīt lieliskas īpašības, kas spēj palīdzēt uzlabot ādas stāvokli. Tā ādu mitrina un padara elastīgu. Gluži tāpat kā cepamajai soda, arī kokosriekstu eļļai piemīt pretiekaisuma īpašības, kas spēj aizkavēt priekšlaicīgas novecošanās pazīmes.

Un abas šīs sastāvdaļas iegūst sevišķi spēcīgu iedarbību, kad tās tiek apvienotas. Tās mitrinās jūsu ādu un mazinās grumbiņas, tajā pašā laikā ādu atjaunojot un aizkavējot novecošanās pazīmes.

Aplūko arī šo

Kas liecina par to, ka mājas ir slikta enerģija. Kā no tās atbrīvoties?

Ap mums pastāv un ir klātesošas negatīvās enerģijas. Reizēm, neskatoties uz to, ka cenšamies palikt …