Home / Noderīgi / 5 lietas, ko neviens profesionāls frizieris nekad nedarīs ar saviem matiem

5 lietas, ko neviens profesionāls frizieris nekad nedarīs ar saviem matiem


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3
  1. Nekad neizmantos “kuplinošu” vai matus taisnojošus šampūnus

Lērums šampūnu reklāmu sola tos padarīt kuplākus vai taisnākais, bet patiesībā šie šampūni var aizkavēt veselīgu matu matu augšanu, uzkrājoties matos un veidojot liekus slāņus. Tāpat šie liekie slāņi var ietekmēt matu veidošanas procesu un likt tiem izskatīties taukainiem.

 

  1. Nekad nedosies gulēt ar gumiju matos

Ja vēlaties atglaust matus uz nakti, dodoties gulēt, nekad neizmantojiet parastās matu gumijas. Ar laiku tās radīs matu lūzšanu. Tā vietā lietojiet matu gumiju, kuru aptver auduma materiāls vai arī elastīgu zīda materiāla gumiju, lai pasargātu savus matus.

 

  1. Nekad neizmantos karstās matu veidošanas palīgierīces, ja matos jau iepūsta matu laka

Daži cilvēki aizvien domā, ka matu veidošanas ierīču lietošana, ja matiem pirms tam uzklāta matu laka, palīdzēs tos izveidot labāk un tie ilgāk saglabās formu. Bet patiesībā tam ir pilnīgi pretējs efekts. Ja izmantosiet kādu no ierīcēm matos, kuros jau ir matu laka, tas burtiski iededzinās no tiem mitrumu un tas atstāj graujošu efektu un sabojā matus.

 

Tā vietā, lietojiet tam speciāli paredzētus termo aizsardzības līdzekļus, ieklājot to slapjos vai mitros matus pirms jebkādas matu ieveidošanas. Un matu laku lietojat tikai un vienīgi pēc tam, kad mati jau ir ieveidoti.

 

  1. Nekad nevērtēs produktu pēc tā cenas

Ir ārkārtīgi kļūdaini uzskatīt, ka dārgāks matu kopšanas produkts vienmēr būs labākā izvēle priekš jūsu matiem. Tā vietā, labāk meklējiet tādus matu kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir tas, kas nepieciešams jūsu matiem. Viena veida iedarbības līdzekļi nereti ir labākā izvēle. Neļaujiet skaistiem iepakojumiem un patīkamam produkta aromātam sevi apmānīt.

 

  1. Nekad negriezīs matus, lai tie augtu 

Regulāra matu galu apgriešana ir svarīga, jo matu gali šķeļas un lūzt un tāpēc mēdz izskatīties īsāki. Lai nu kā, regulāra matu galu apgriešana nenozīmēs to, ka jūsu mati tāpēc augs ātrāk. Ja meklējat veidus,kā likt matiem augt ātrāk, izmantojiet kvalitatīvu matu kondicionieri un matu termo aizsardzības līdzekļus, lai mati būtu veselīgi!

Aplūko arī šo

Kas liecina par to, ka mājas ir slikta enerģija. Kā no tās atbrīvoties?

Ap mums pastāv un ir klātesošas negatīvās enerģijas. Reizēm, neskatoties uz to, ka cenšamies palikt …