Home / 112 / Āgenskalnā busiņa vadītājs notriec bērnu un aizmūk no negadījuma vietas (video)

Āgenskalnā busiņa vadītājs notriec bērnu un aizmūk no negadījuma vietas (video)

Kāds busiņa šoferis pie policijas iecirkņa – vietā, kur atļauts braukt tikai ar trīsdesmit kilometriem stundā – notriecis bērnu, bet pēc tam, uzmetis aci auto un varbūt cerot palikt nepamanīts, notikuma vietu pametis.

Digital Matter icon
Darba dienas pēcpusdienā, iepretim Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes vārtiem, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietis kāds pusaudzis. Mirkli pirms sadursmes atskanējusi auto taure, riepu švīkstoņa un būkšķis. To dzirdējusi arī policiste, kura tobrīd atradusies pagalmā.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Zemgales pārvaldes galvenais inspektors Vladimirs Kuzņecovs stāsta, ka, pievēršot uzmanību troksnim, policjas darbiniece pamanīja uz ceļa stāvam melnu busiņu, bet uz zemes guļam bērnu. Busa šoferis izkāpa no auto, apskatījās, vai transportlīdzeklim nav nodarīti bojājumi un tad pateica kaut ko bērnam. Pēc tam autovadītājs iekāpa iekšā spēkratā un aizbrauca prom no notikuma vietas, pat nepārliecinoties, kā cietušais jūtas.

Digital Matter icon
Policiste nekavējoties steigusies pie bērna, kuru tobrīd jau ielenkuši vairāki pieaugušie, kuri arī bija redzējuši incidentu.

Policijas darbiniece piegāja pie zēna, pajautāja viņam, vai viss ir kārtībā. Uz notikuma vietu uzreiz tika izsaukti mediķi un Ceļu policija. Policiste noskaidroja, kuri ir notikuma aculiecinieki un ka viņiem ir informācija par transporta reģistrācijas numuru.

Tā kā skolēnam negadījumā bija sasists mobilais telefons, kāds no klātesošajiem palīdzējis sazvanīt cietušā zēna mammu.
VIDEO VARI REDZĒT NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Traģēdija, kur bojā gājusi 10 gadus veca meitene! Policija lūdz palīdzību!

Sestdien, 15. oktobrī, ap pulksten 13.40 Bauskas novadā Vecumniekos uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne 27,4 kilometrā notika …