Home / Latvijā / Ārsta palīgs ir dusmīgs par notikušo situāciju ar kuru nākas saskarties ik dienas

Ārsta palīgs ir dusmīgs par notikušo situāciju ar kuru nākas saskarties ik dienas

Sociālā tīklā “Facebook” ārsta palīgs vārdā Rafaels publicēja ziņojumu, kurā lūdz aizdomāties cilvēkus, kuriem ir automašīnas un kā viņi parkojas savu mājas pagalmos.

Ir vairāk kā skaidrs, ka neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam uz izsaukumu ir svarīga katra sekunde, lai izglābtu cilvēku dzīvību. Bet, ja viņiem apkārt ir cilvēki, kas nevar padomāt soli uz priekšu, tad diemžēl tas var beigties ne pārāk patīkami. Kā reiz pavisam nesen tāds atgadījums arī notika. Atbraucot mediķiem uz norādīto adresi, viņa nespēja iebraukt pagalmā, jo vietējie iedzīvotaji savas automašīnas nolika tā, ka izbraukt prakiski nav iespējams! Un jautājums tagad, kā lai mediķi laikā paspēj atbraukt uz norādīto vietu?

Lūgums ikvienam par to aizdomāties!

Rafaela ziņojums: “Nu vienreiz, tas tak ir jāizbeidz, cik var! Padomājiet loģiski, kā mēs varam izglābt cilvēka dzīvību, ja Jūs šādi bloķējāt māju iekšpagalmu ceļus!!!! Nekad, neesmu atstājis lapiņu aiz mašīnas vējstikla, šoreiz to izdarīju. Domā kur parkojies. Labi ka mūsu OMT vadītāji spēj izlavierēt braucot atpakaļgaitā, jo operatīvais transports nav milzīgs, bet kā lai izbrauc VUGD?! Sadegsiet dzīvi!!!!”

Lūgums painformēt arī citus par notikušo situāciju, lai turpmāk ņemtu vērā!

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …