Home / Latvijā / Atklāj iespējamo miljonāra Igora Buimistera pēkšņās nāves iemeslu

Atklāj iespējamo miljonāra Igora Buimistera pēkšņās nāves iemeslu

19.augustā mūžībā devās bijušais Trasta bankas lielākais akcionārs, uzņēmējs un savulaik Latvijas miljonāru sarakstā iekļautais Igors Buimisters.

Edgara Orlova materiālā “Pēkšņi miris kādreiz slavenais baņķieris” izdevumā “Privātā Dzīve” Buimistera nāvi komentē miljonārs Jūlijs Krūmiņš un žurnālists Lato Lapsa.

Pēdējos gados Igors dzīvoja noslēgti un ar draugiem un paziņām, ar kuriem iepriekš bija līksmojis dažādos ekskluzīvos klubos, vairs netikās.

Krūmiņš atzina, ka lieli draugi abi neesot bijuši, taču pazinis Igoru diezgan labi.

Krūmiņš pieļauj, ka Buimistera nāve varētu būt uz nervu pamata, jo “viņam pēdējā laikā visapkārt bija tikai krimināls”.

“Es tā domāju, ka bankā jau viņš nekas īsti nebija, skaitījās algots darbinieks, kas saņēma algu un kādu procentu. Ar tām miljardu rebēm nervi varēja neizturēt. Domāju, viņš pats sevi sabeidza,” komentēja Krūmiņš.
Savukārt Lato Lapsa, atsaucoties uz saviem avotiem, saka, ka “Buimistera kungs esot aizgājis ar sirsniņu”. Arī viņš saka, ka, zinot, Igora dzīves stilu, tas izklausās diezgan ticami. Buimisters neesot saudzējis arī savu veselību.

Saskaņā ar Lursoft datiem bijis saistīts ar desmitiem Latvijas uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju.

Viņš bija arī viens no galvenajiem lieciniekiem krimināllietā pret bijušo Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …