Home / Latvijā / Basketbolists Timma sievu un dēlu izmetis no dzīvokļa

Basketbolists Timma sievu un dēlu izmetis no dzīvokļa


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Nesen izskanēja ziņas, ka latviešu basketbolists manīts ukraiņu popdīvas Annas Sedokovas kompānijā. Neilgi pēc tam Timma paziņoja, ka jau pusgadu esot šķīries no sievas. Arī Sanai Timmai ir sava versija par notikušo, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Timma pārtraucis klusēšanu par situāciju ģimenē un saviem sekotājiem atklājis, ka jau vairāk nekā pusgadu ir šķīries no sava bērna mātes.

“Pirms vairāk nekā pusgada es izšķīros no dēla mātes un sāku jaunu nodaļu savā dzīvē. Šodien esmu sācis jaunu fāzi savā dzīvē, kurā vissvarīgākais man ir parūpēties par savu mīļo dēlu Kristianu,” Instagram rakstīja sportists.

Sava versija par notikušo ir arī Timmas sievai Sanai, kas publicēja ierakstu sociālajos tīklos, bet drīz vien to izdzēsa.
“Tikko no sava vīra uzzināju, ka pirms pusgada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet es zinu, ka pirms pusgada sāki mani krāpt. Un tad vasarā tu teici, ka vēlies glābt mūsu laulību. Interesantas ziņas. Un rūpēties tavā izpratnē nozīmē nobloķēt sievas bankas kartes, lai viņai nebūtu naudas, un pateikt, ka viņai ar tavu svarīgāko cilvēku – dēlu -, jāizvācas no mūsu dzīvokļa un jādzīvo uz ielas, vai arī otra iespēja ir parakstīt sķiršanās dokumentus, lai vari būt brīvs vīrietis savai jaunajai dāmai, kura apgalvo, ka viņa netiekoties ar precētiem vīriešiem. Kāpēc tu to dari? Vai šī palaistuve ar trīs bērniem no trim dažādiem vīriešiem ir tā vērta? Un vai tu zināji, ka šobrīd neesi viņas vienīgais vīrietis? Tu aizgāji par tālu,” rakstīja Sana.

Jau ziņots, ka medijos parādījās ziņas, ka latviešu basketbolists, iespējams, krāpjot savu sievu un dēla māti Sanu. Timma tika manīts pavadot laiku ar 36 gadus veco ukraiņu izcelsmes dziedātāju Annu Sedokovu kādā Turcijas kūrortā.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …