Home / Latvijā / Divi pusaudži piekauj un emocionāli traumē mazu zēnu

Divi pusaudži piekauj un emocionāli traumē mazu zēnu

Trešdienas vakarā nepatīkams starpgadījums noticis pie Liepājas Olimpiskā centra, kur divi pusaudži mēģinājuši aplaupīt un piekāvuši desmit gadus vecu puiku.

Zēna māte Dace vakar laikrakstam pastāstīja, ka viņas dēls Liepājas Olimpiskajā centrā trenējoties brīvajā cīņā un pēc nodarbības ap pulksten 18 devies turpat uz netālu esošo sabiedriskā transporta pieturu, lai brauktu mājās. Līdz pieturai gan viņš nav paguvis aiziet – pa ceļam puiku apstādinājuši divi pusaudži, apmēram 13–16 gadu veci. “Viņi manam dēlam prasījuši naudu. Viņš atbildējis, ka nav. Huligāni nav likušies mierā. Kamēr viens no mazajiem bandītiem pārmeklējis kabatas un somu, otrs sācis sist dēlam pa vēderu. Kad viņi sapratuši, ka manam puikam tiešām nekā vērtīga nav, aizgājuši,” stāsta Dace, piebilstot, ka huligāniem galvā bijušas cepures un sejas aizklātas ar šallēm.

Liepājniece pēc notikušā sazinājusies ar paziņu, kas strādā policijā, un pastāstījusi par notikušo. “Vēl iesniegumu neesmu uzrakstījusi, taču noteikti to darīšu. Šodien solīja atbraukt policists, kurš varētu palīdzēt vainīgos aizturēt. Man ir aizdomas par iespējamām vainīgām personām, tie varētu būt turpat netālu dzīvojošie pusaudži, kuri Jaunliepājas rajonā jau ieguvuši negatīvu reputāciju līdzīgu gadījumu dēļ.” Dace atzina, ka fiziski dēls nav nopietni cietis, taču emocionāli gan, viņš raudājis un nevēloties iet uz treniņiem.

Zēna māte notikušo aprakstījusi arī sociālajos tīklos un, kā saka viņa pati, šis notikums licis sarosīties arī citu bērnu vecākiem. “Šoreiz upuris bija mans puika, bet, nākamajā reizē tas var būt kāds cits, un arī sekas var būt bēdīgākas. Pēc mana ieraksta soctīklos atsaucās bērnu vecāki, kuri saskārušies ar līdzīgiem gadījumiem, kā arī tādi, kuri vēlējās palīdzēt bandītus atrast.”

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova laikrakstam atzina, ka pagaidām par konkrēto gadījumu iesniegums policijā neesot saņemts, taču, tiklīdz tas notiks, “likumsargi skaidros notikušā apstākļus un meklēs vainīgās personas”.

Avots

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …