Home / Latvijā / Īrijā traģiski dzīvību zaudējusi jauna latviešu medmāsa

Īrijā traģiski dzīvību zaudējusi jauna latviešu medmāsa

Portāls www.irishmirror.ie ziņo par traģisku notikumu – jauna medmāsa gājusi bojā autoavārijā, braucot mājās pēc nakts maiņas bērnu slimnīcā.
Medijs ziņo, ka divdesmit četrus gadus vecā Madara (Maddie) Sulaine svētdienas rītā gāja bojā divu automašīnu sadursmē uz Leas Road, netālu no Portarlington pilsētas.

Madara, kas dzīvoja Clonygowan, Co. Offaly, no Latvijas pārcēlās uz Īriju jau pirms 14 gadiem. Viņa strādāja bērnu slimnīcā Crumlin. Bijusī Trinity koledžas studente agrāk dzīvoja Dublinā, bet pirms četriem mēnešiem viņas ģimene pārcēlās uz Clonygowan.
Notiek izmeklēšana par traģiskās avārijas apstākļiem un pagaidām nav skaidrs, kāpēc tā notika, bet Gardas pārstāvis pastāstīja, ka svētdien pulksten 8:20 Madaras automašīna sadūrās ar citu auto. Četri cilvēki no otra transporta līdzekļa tika nogādāti slimnīcā un tiek ziņots, ka viņu traumas nav dzīvībai bīstamas.

Bojā gājušās Madaras draudzene Catriona Cain sacīja Irish Mirror: “Viņa bija ārkārtīgi gādīga meitene un vienmēr gribēja, lai cilvēki būtu laimīgi. Nesen viņa absolvēja koledžu un jau gadu strādāja ar mazuļiem bērnu slimnīcā. Šīs dažas dienas ir bijušas ļoti grūtas. Viņas draugs ir satriekts, kā jau saprotams, viņi bija kopā piecus gadus. Dzīve patiešām ir netaisnīga, tas viss nešķiet reāli.”
Latvijas vēstniecības Īrijā trešā sekretāre Kristīne Vītola portālam baltic-ireland.ie pastāstīja, ka konsulārā nodaļa ir informēta par minēto traģisko gadījumu un ir saziņā ar Madaras ģimeni.

FOTO: www.irishmirror.ie

Visdziļākā līdzjūtība meitenes piederīgajiem!

Aplūko arī šo

Šis pāris 8 gadus neveiksmīgi centās ieņemt bērnu, bet, kad viņi uztaisīja ultrasonogrāfijas izmeklējumu, šokā bija pat ārsts

Daudzas sievietes sapņo kļūt par mātēm. Arī Ešlija Gārnere sapņoja par savu mazuli, taču vairāku …