Home / Latvijā / Kad redzi šo vīru tunelī pie stacijas, nepaej garām!

Kad redzi šo vīru tunelī pie stacijas, nepaej garām!

Šo cilvēku, kuru dzīve nav žēlojusi,neprasa žēlastības dāvanas.Neskatoties uz ļoti slikto redzi,viņš spēj darīt noderīgas lietas,tādā veidā,piepildot savu dzīve un būt noderīgam kādam! Viņu sauc Andris, atrodas “Origo” tunelī, tuvāk pie t/c “Stockman”.

Mēs ikviens varam viņam pateikt paldies par neatlaidību un ticību labajam! Nopērkot, kaut tikai viena karoti,kura tiešām ir lieliska un nav darināta Ķīnā, tu viņa sirdī, ieliksi mazu brīnumiņu un spēkus turpināt!

Laimīgs cilvēks ir tikai tad, ja viņš kādam jūtas vajadzīgs!
Pagājušā gadā internets sasparojās un palīdzēja Andrim tikt pie baltajiem neredzīgo spieķiem. Taču ir apritējis gads, un piparkūku zem eglītes gribas arī šogad. Arī tad, ja tev mājās jau desmit pankūku lāpstiņus, un visiem radiem un draugiem arī, vari palīdzēt Andrim ar kādu siltu cimdu pāri, piemēram – viņš bieži stāv pavisam plikām rokām. Andris tunelī stāv aptuveni no plkst. trijiem līdz astoņiem vakarā – tieši pēc tava darbalaika. Tāpēc, kad vakarā iesi uz Vecrīgu vai kino, nepaej garām, labi?

Mēs kopīgi varam!

“Share” ,lai vairāk cilvēku to redz.

Mēs kopīgi varam!

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …