Home / Latvijā / Kāda māmiņa šokā par to, kas šobrīd notiek valstī. 3 gadus vecai meitenītei temperatūra 40,bet visi dienesti “atšuj”

Kāda māmiņa šokā par to, kas šobrīd notiek valstī. 3 gadus vecai meitenītei temperatūra 40,bet visi dienesti “atšuj”


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kāda sociālo portālu lietotāja dalījusies ar piedzīvoto:
Sieviete raksta:

Prioritātes un atbildība!!!

Būs garš teksts, bet ceru, ka izlasīsiet.

Stāsts par dienestu, valdības un daudzu līdzcilvēku prioritātēm, atbildību un bezatbildību.

Sākās viss 14.03.2020. Meitai (3 gadi) uz vakaru parādījās iesnas. Diezgan spēcīgas.
Nākamajā dienā, 15.03.2020, pakāpeniski sāk celties temperatūra, sākot ar 37.4°C. Domāju, nekas traks, saaukstējās. Imunitāte pazemināta, jo tikko jau bija izslimots. Pa nakti temperatūra jau pārleca pāri 39°C. Svecīte, apslaucīšana un temperatūra nokritās.
Rīts, 16.03.2020, visām klāt sauss klepus. Saprotu, ka nav labi. Pat ja ne Covid-19, tāpāt nav labi. (2019.gada novembrī ar tādiem simptomiem: gandrīz 2 nedēļas slimnīcā, sistēmas, antibiotikas un viss pārējais. Gala diagnoze: ARVI ar akūtu bronhītu.) Saprotot, ka viss var atkārtoties zvanu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. NMPD dispečere, noklausoties, to kas noticis, uzdod vienīgo jautājumu:” Vai esat bijuši ārzemēs, vai kontaktējušies ar kādu, kas atbraucis no ārzemēm?”. Atbildu, ka it kā nē. Ātros man nesūta, bet pārslēdz uz Ģ. Ā. konsultatīvo tālruni. Tur viss tieši, tas pats, pēc tā paša scenārija, tikai beigas savādākas. Diezgan rupjā formā tieku aizsūtīta pie ģimenes ārsta, ātrie mums nepienākas, jo ārzemēs neesam bijušas, līdz ar to nav pamata domāt par COVID-19. Varētu padomāt, ka tagad tikai un vienīgi COVID-19 apdraud cilvēku veselību un dzīvību.
Nākamais mans zvans uz @SPKC. Tel.nr. 67387661 vispār nav sazvanāms. Tel.nr 67501590 sazvanīju no 15 reizes. Teksts aptuveni tas pats, tikai šeit meitene vismaz centās kaut kā palīdzēt. Veselu stundu viņa mēģināja ar kādu augstākstāvošo, bet, diemžēl, bez rezultātiem.
Meita, pa to laiku, jūtas aizvien sliktāk, guļ gultā un pieceļas tikai uz tualeti.
Nākamais Zvans uz Veselības Inspekcija. Tāda sajūta, ka visiem dienestiem iedota viena lapa ar tekstu un visi viņu nolasa. Arī tur tieku atšūta.
TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …