Home / Latvijā / Latvijā pazīstama rakstniece nonākusi bezpalīdzīgā stāvoklī

Latvijā pazīstama rakstniece nonākusi bezpalīdzīgā stāvoklī

Par Latvijas recepšu mammu dēvētā Antoņina Masiļūne sarakstījusi vairāk nekā divdesmit recepšu grāmatas. Šobrīd Masiļūnes kundzes veselība ir pamatīgi sašķobījusies un viņas ikdiena paiet nekustīgi guļotLīdz šim 98 gadus vecajai kundzei reizi dienā nāca palīgā sociālais aprūpētājs.

Liktenīgajā svētdienā pusi no dienas kundze pavadīja tualetē, nesagaidot aprūpētāja palīdzību. Aprūpētāja neesot ieradusies pat līdz nākamās dienas vakaram. Pēc šā negadījuma Masiļūnes kundzes stāvoklis strauji pasliktinājās.

Pēc četrām slimnīcā pavadītām dienām ordeņa virsniecei pienākas aprūpe trīs reizes dienā. Ja sirmgalve vēlas padzerties jebkurā citā laikā, viņai atliek palikt gribot. Ar saviem spēkiem ir par maz, lai slāpes remdētu.

Masiļūnes kundzei Latvijā neesot neviens rada. Šķirtenis dēls pirms vairākiem gadiem miris. Aija ir sirmgalves dēla drauga sieva. Pati dzīvo citā Rīgas daļā un nevar katru dienu izrauties no darba, lai kundzi aprūpētu. Sieviete komunicējusi ar sociālo dienestu, lai sirmgalvi iekārtotu pansionātā, taču tika atraidīta.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …