Home / Latvijā / Lemberga veselības stāvoklis smags. Sieva Kristīne: “Visu laiku kontrolē skābekli, strīpiņas krītas”..

Lemberga veselības stāvoklis smags. Sieva Kristīne: “Visu laiku kontrolē skābekli, strīpiņas krītas”..

Pagājušā nedēļā Aivars Lembergs nonāca Olaines cietumā, šobrīd A.Lemberga veselības stāvoklis ir smags. Sieva Kristīne, Privātai Dzīvei stāsta, ka vienīgais, ko viņa var darīt ir lūgt Dievu un turēt īkšķus.

Kā zināms, neraugoties uz vairākkārtējiem lūgumiem izsniegt A. Lembergam balstvakcīnu, tas netika izdarīts, kā rezultātā viņš, līdzīgi kā daudzi citi Rīgas Centrālcietuma ieslodzītie, inficējās ar Covid-19. Piektdien A. Lembergs nogādāts Cietumu slimnīcā Olainē.

A. Lembergam esot smags dziļš klepus. Neraugoties uz slikto pašsajūtu, A. Lembergs mēģinot patstāvīgi veikt viņam iepriekš zināmos fizioterapeitiskos vingrinājumus plaušu atvēršanai un masāžai. Kopumā A. Lembergs jūtoties slikti – trūkstot enerģijas un spēka. Viņa satraukumu vairojot neskaidrā situācija par ārstēšanas plānu un par to, vai vispār tāds būs. Kā zināms, A. Lembergs sirgst ne tikai ar Covid-19, bet kopš 5. septembra arī ar bruku, kura līdz pat šim brīdim netiek ārstēta.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …