Home / Latvijā / Man lika būt “ļaunai kucei” un ņirgāties par citiem – Evelīna Pārkere atmasko TV šova producentus

Man lika būt “ļaunai kucei” un ņirgāties par citiem – Evelīna Pārkere atmasko TV šova producentus

“Ar asarām acīs noskatījos to video… Man bija TĀDS KAUNS,” par TV šova “Gribi būt slavens?” otro epizodi saka Evelīna Pārkere – jūtūbere, kura it kā bija viena no šī šova vadītājām. Jaunā lēdija savā mājas kanālā “YouTube” piektdien publiskojusi video, kurā vēsta par vilšanos tajā, kā tikusi izmantota TV šovā, kas no tā sanācis, un ar ko tas beidzies.

TV šovam “Gribi kļūt slavens?” producenti no apvienības “Brīvdienas” vasarā uzrunāja ne tikai Olgu Rajecku, Jāni Krīvēnu, bet arī Evelīnu Pārkeri, kura savos 18 gados nu atspērusies karjerai ārpus “YouTube”, kur meitene kaldināja savu popularitāti iepriekšējos piecus gadus. Pārkere – alkās realizēt savu sapni par aktrises būšanu un šovmenes karjeru – atsaukusies piedāvājumam vadīt šovu “Gribi kļūt slavens?”, kuram nupat ēterā tikai pirmās sērijas. Taču jau klāt pirmie skandāli.
Šo šovu demonstrē primāri “YouTube” kanālā un tikai pēc tam izklaides kanālā TV360. Jau pirmā sērija daudzos izsauca mieles, taču otrā sērija pielika punktu pašas Evelīnas pacietībai. Meitene šovu pametusi, jo neesot varējusi izturēt manipulācijas, kas viņu speciāli pataisījušas par “vislielāko maitu” pasaulē.

Savā atklātajā video, kas jūtūbē publiskots piektdien, Evelīna Pārkere lūdz piedošanu visiem šova “trusīšiem”, un soli pa solim atklāj, kā TV producenti manipulējuši un spēlējušies arī ar viņu. Teju 50 minūšu garajā video jauniete atzīst, ka ir vīlusies veidā, kādā tiek radīti šāda tipa TV šovi.

Pašnoteikšanās nekādas – iepriekš izplānotu scenāriju viņai lūgts realizēt. Tāpat arī attieksme pret dalībniekiem un viņu paveikto tikusi “ielikta mutē” pašai Evelīnai. Par to, kā īsti jāuzvedas un kā jāreaģē uz dalībnieku izdarībām, jauniete tikusi rakstiski informēta, atklāj Pārkere.
Viņa tam visam ļāvusies, jo no mazotnes dziļā cieņā turējusi cilvēkus, kas strādā TV režijā un producēšanā. Nu 18 gadu vecumā pār Evelīnu nākusi gaisma, un viņa no tālākas dalības šovā šobrīd ir atteikusies, vēsta jaunietes publiskotais video. Tajā meitene emocionāli izklāsta daudzas darba detaļas, kas viņu nepatīkami pārsteigušas. Noskaties – video ir sprīdi augstāk.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …