Home / Latvijā / Neiedomāja lieta notikusi Kurta kafijas namiņā. Lūdz palīdzēt

Neiedomāja lieta notikusi Kurta kafijas namiņā. Lūdz palīdzēt


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

PAPILDINĀTS!!! Ēriks prom jau vairākas stundas. Kur tu esi? Policijā. Atradāt sievieti? Nepieņem iesniegumu!!!! Ko???? Gaidu pie durvīm iespēju runāt ar policijas šefu.

Sarunas ar priekšnieku nebija. Tomēr iesniegumu vēlējās pieņemt tikai par krājkasīti, kuras vērtība ir 2€, jo nauda, kas ir tanī ir ziedojumi un nevienam nepieder! Ēriks gan prasīja uz kāda likuma panta pamata? Konsultācijas @valstspolicija darbiniekiem neesot jāsniedz!

TĀTAD – pēc Ērika uzstājības tika pieņemts iesniegums Valsts Policijā. Policiste savu nostāju, ka nauda nevienam nepieder nevarēja pamatot ne ar vienu likumu, beigās vien noteica, ka tas esot viņas viedoklis!!!!

Ja nauda nav mūsu, tad nauda ir Jūsu! Ikviens no Jums ir metis naudiņu šajā krājkasītē vēlot Kurtiņam labu veselību, iespējas rast risinājumus un uzlabot spējas.

AICINU KATRU NO JUMS DOTIES UZ POLICIJU UZRAKSTĪT IESNIEGUMU KA ŠODIEN TĒRBATAS IELĀ 2i ap pl 15.00 KĀDA SIEVIETE NOZAGUSI KURTA KRĀJKASĪTI KURĀ BIJA JŪSU NAUDA!!!!

Pats sāpīgākais- mums ir bilde ar konkrēto sievieti, šis jau nav pirmais viņas mākslas darbs un viņa uzdarbojusies arī citviet veikalos šajā apkaimē. Sieviete pāri 50gadiem, jauka, sirsnīga, smaidīga. Sirmiem īsiem matiem, brillēm. Gaišas krāsas mētelī, īsa auguma, latviete! Galvā bija krāsaina cepure, nereti pastaigājas ar sunīti! Diemžēl, šo bildi nedrīkstam publicēt. Lūdzam palīdzību!!!
Kafijas namiņš «Kurts coffee» ir ģimenes bizness, kuru izveidoja Ketija un Ēriks Karlsoni. Kafijas namiņa mērķis ir ziedot tā peļņu savam sešus gadus vecajam Kurtam. Kurts ir bērns ar īpašām vajadzībām, jo viņš nestaigā, nerunā, bet mācās noturēt rokās priekšmetus. Ar «Kurts coffee» Kurtam varēs nodrošināt ikdienu, rehabilitāciju, atpūtu un veidot arī savu nākotnes uzkrājumu. Sociālajā vietne “Facebook” ievietots, kas prātam neaptverams, ko šodien piedzīvoja Kurta namiņā.
Zvans no Kurta kafijas namiņa. Lokācija- Vērmanes dārzs, Leļļu teātris. Sieviete pasūtījusi kafiju, bet tā vietā, lai sagaidītu un samaksātu par savu dzērienu- viņa nozagusi Kurta krājkasīti!!!!!! Kas notiek? Tauta!!!! Kam tiek zagts??? Bērnam, invalīdam!

Sievietes parametri: aptuveni 50gadi, gaišs mētelis, laikam brilles, krāsaina cepure.

Kur ir policija? Šis nav pirmais atgadījums, bet visiem ir vienalga?! Kameras!!!! Blakus ir tik daudz viesnīcas, spēļuzāle!!!! Lūdzu!

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …