Home / Latvijā / No Covid-19 mirusi pagasta pārvaldniece, kura bija vakcinēta, taču atklājas kaut kas šokējošs
The hand that protects the candles in the dark.

No Covid-19 mirusi pagasta pārvaldniece, kura bija vakcinēta, taču atklājas kaut kas šokējošs

Šajās dienās pēc inficēšanās ar Covid-19 mirusi Ogres novada Menģeles pagasta pārvaldniece! Tomēr vēl satraucošāki ir apstākļi kādos viss noticis.

Videoierakstā, kas nonācis raidījuma “Kas notiek Latvijā?” rīcībā redzams, ka Ogres mērs Egils Helmanis sarunā ar Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas (NVD VPN) vadītāju Evu Juhņēviču un nodaļas darbinieku Ņikitu Trojanski pieļauj, ka inficēšanās notikusi izbraukuma vakcinācijas laikā.

Pārvaldniece, kas pati bijusi vakcinējusies, pie Menģeles pagasta senioriem vedusi ģimenes ārstes Ausmas Līcītes prakses darbinieci, kura, savukārt sirmgalvjus vakcinējusi pret Covid-19.

Izvadāja slimību senioriem? No Covid-19 mirusi pagasta pārvaldniece, kura bija vakcinēta.

Ierakstā Helmanis NVD VPN pārstāvjiem izklāsta savu interpretāciju par notikušo – pašvaldība atsaukusies aicinājumam palīdzēt apzināt pret Covid-19 vēl nevakcinētos seniorus savā teritorijā.

“Tā kā mums ir milzīga lauku teritorija – sešpadsmit pagasti, mēs esam gatavi arī izvadāt ģimenes ārstus vai feldšerus, lai varētu viņi vakcinēt šos seniorus,” tā Ogres domes priekšsēdētājs.
Pēc viņa teiktā, pēc saslimšanas ar Covid-19 mirusī Menģeles pagasta pārvaldniece Ieva Jermacāne inficējusies, vedot pie senioriem ģimenes ārstes Ausmas Līcītes prakses darbinieci.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …