Home / Latvijā / Smagajā autoavārijā cietis Latvijā ļoti labi pazīstams cilvēks

Smagajā autoavārijā cietis Latvijā ļoti labi pazīstams cilvēks


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

“Diemžēl šodien jāsvin svētki pavisam neplānotos apstākļos. Bet nekas, ceru uz profesionāliem dakteriem, kas palīdzēs tikt atpakaļ uz kājām pēc šausminošās avārijas, ” 4. maijā sociālajā vietnē “Twitter” ar ierakstu dalījies Auto asociācijas prezidents Andris Kulbergs.

Pirms divām dienām A. Kulbergs “Twitter” bija ievietojis lūgumu palīdzēt atrast avārijas aculieciniekus: ” Meklēju lieciniekus vakardienas trakajai avārijai, kuru izraisīja sieviete pie “Volvo” stūres, apdzenot bīstamā līkumā” . Avārija notikusi 1. maijā starp Juglas ciemu un apvedceļu netālu no tilta pār Mazo Juglu.

Arī Valsts polcija meklē notikušā aculieciniekus, informējot, ka 1.maijā ap plkst.18.20 Ropažu novadā, uz autoceļa Juglas papīrfabrikas ciemats-Upesciems notika sadursme starp zilu automašīnu “Volvo” un pretējā kustības virzienā braucošu sarkanu automašīnu “Mitsubishi”. Satiksmes negadījumā cieta sešas personas – abi automašīnu vadītāji un automašīnas “Volvo” pasažieri. Visas personas ar gūtajām traumām nogādātas medicīnas iestādē.

A. Kulbergs atceras, ka uzreiz pēc notikušās avārijas citi autobraucēji steigušies palīgā. Viens oedevis nazi, ar ko sagriezt zābakus, lai atbrīvotu kājas, citi atvienojuši mašīnai akumulatoru, piesteigusies arī medicības dariniece, ka bija redzējusi avāriju. Ugunsdzēsēji ieradušies ļoti operatīvi, pat pirms “ātrajiem”. Hidraulikas un griešanas aparāti bijuši jau gatavi pirmajās minūtēs. “Kopā izdomājām stratēģiju, kā izgriezt mani. Ļoti profesionāli un iejūtīgi. Cepuri nost, saudzējot manas salauztās kājas, ” atceras A. Kulbergs. Ķirurgi esot teikuši, ka viņa kājas no “rasola” izglāba biezie zābaki, kuri iesprūda starp grīdu un paneli. “Ātro” ekipāža iekapsulēja pārlauzto kāju, kas karājās zābakā, piefiksēja datus un steidzami nogādāja reanimācijā. Gaiļezera slimnīcā ķirurgs trīs stundas cīnījies, lai glābtu Auto asociācijas prezidenta kājas.

“Volvo V70 sieviete, kas taranēja mani frontālā sadursmē pretējā joslā, nav nedz pienākusi, nedz interesējusies par manu stāvokli, atšķirībā no tik daudz zināmiem un nezināmiem cilvēkiem. Milzīgs paldies visiem par atbalstu un laba vēlējumiem, es nezināju, ka man apkārt ir tik daudz jauku cilvēku. Novērtēju. Paldies un visiem priecīgus svētkus. Ar “Volvo” braucošos slimnīcā nehospitalizēja, es vienīgais reanimācijā,” atzīst A. Kulbergs.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …