Home / 112 / “Šodien Smiltenē pie manas meitas un viņas draudzenēm pienāca klāt 4 sveši vīrieši. Tad es sapratu, kas īstenībā notiek…”

“Šodien Smiltenē pie manas meitas un viņas draudzenēm pienāca klāt 4 sveši vīrieši. Tad es sapratu, kas īstenībā notiek…”

Pavisam nesen kāda noraizējusies māte nolēma brīdināt arī citus vecākus par piedzīvoto situāciju.

Kā izrādās, tad pavisam nesen Smiltenē pie bērniem piegāja vairāki vīrieši, kuri deva bērniem puķes un lūdza tos, lai ienes “Top” veikalā un lai noskaidro līdz cikiem strādā lielveikals, vai naktī tur kāds atrodas un vēl visādus citus dīvainus jautājumus. Vīrieši atbrauca ar VW “Golf” automašīnu, kuram ir poļu numuri.
Neskatoties uz to, ka nav īsti skaidrības, kāds ir viņu jautāšanas mērķis, bet māte lūdz, lai izrunā šādas situācijas ar bērniem un lai svešiem cilvēkiem neko tamlīdzīgu nestāsta.

Mātes ziņojums:
“Šodien Smiltenē ar manu meitu un viņas draudzenēm 4 – 5 nepazīstami vīrieši deva puķi, lai ienes “Topā” pārdevējai, prašņāja līdz cikiem lielveikals strādā, vai lielveikalā naktī kāds ir, vai lielveikalā bērni ir. Kā arī prasīja par vidusskolu – cikos skola atveras, cikos aizveras. Cik zināms arī citiem jauniešiem prasīja šāda tipa jautājumus. Vīrieši pārvietojas ar pelēku Golf 4 ar poļu numuru. Ieteiktu visiem vecākiem ar bērniem izrunāt šādas lietas un teikt, ka labāk par skolām vai bērniem neko nestāsta. Policija tika informēta. Šie vīrieši bērniem iedeva arī piezīmju blociņu, kuru ātri vien izmeta miskastē. SARGIET BĒRNUS!!!”

Lūgums painformēt arī citus cilvēkus par šo situāciju! Citi cilvēki pateicās, ka māte brīdināja citus, piebilstot, ka tas ir pilnīgi normāli, ka mamma šādam gadījumam pievērsa pienācīgu uzmanību, lai brīdinātu citus.

“Mums jau vajag sagaidīt, lai kaut kas notiek un tad celt brēku. Vienam otram laikam bērnu nav, tāpēc lieki nesatraucās. Cilvēku satrauc, ārprāts, mūsu vidū vienaldzīgo pietiek. Atkārtošos,šādām situācijām ir jāpievērš uzmanība, un nedod dievs mūsu ceļā vienaldzīgus un rupjus vīriešus…”

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …