Home / Latvijā / Šonakt būs īpaša nakts

Šonakt būs īpaša nakts

Šonakt tukšs Mēness Skorpionos. Nebūtibas Mēness. Tas sākas 22:29 pēc LV laika un iet līdz 05:37 (ja esat citviet pasaulē, skatieties pēc norādītā LV laika). Ja kaut kas no sevis vai no savas dzīves ir jāaizlaiž nebūtībā, tad šonakt tam ir vislabākais laiks, pat visgrūtākajiem griezieniem pietiks spēka.

Izcils laiks atbrīvoties no saviem aizvainojumiem, bailēm, šaubām utt. Šajā naktī savāktais ūdens ir mirušais ūdens, kas ir dziedinošs un palīdz atbrīvoties no sērgām. Ja jūtat, ka dzīvē esat “aplipuši” ar svešām enerģijām, tad šonakt var iet peldēties (ja esat roņotāji) vai mazgāties mājās sāls ūdenī. Sāls šonakt visu ņem nost. Šovakar pieņemtie lēmumi ir ļoti jaudīgi. Vēl ir Veļu laiks, tā kā cienīsim un novērtēsim arī senčus. Viņsaules mammas, tēti, vecmāmiņas u.c. aizgājušie mīļie arī šonakt steidz mums palīgā. Šonakt atdodam lieko projām, lai esam dzīvi un varam mīlēt, mīlēties, līksmot un radīt! Lai smuks šis Nebūtības Mēnestiņš!

” rel=”noopener” target=”_blank”>Avots

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …