Home / Latvijā / Svarīga informācija visiem “SEB bankas” lietotājiem

Svarīga informācija visiem “SEB bankas” lietotājiem

“SEB banka” no šodienas ievieš maksu par konta apkalpošanu, informēja bankā.

Turpmāk ikmēneša maksa par norēķinu konta apkalpošanu būs 0,7 eiro. Taču maksa par norēķina konta apkalpošanu netiks piemērota “SEB bankas” klienta komplektu lietotājiem, ieskaitot komplektos iekļautos dalībniekus, kā arī jauniešiem līdz 21 gadu vecumam.
Tāpat maksājumu kartes izgatavošanas maksa, saņemot to bankas filiālē, turpmāk būs pieci eiro, savukārt maksājumu kartes izgatavošanas maksa, saņemot to pa pastu, būs 1,2 eiro. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam maksājumu kartes izgatavošanas maksa, saņemot gan filiālē, gan pa pastu būs 1,2 eiro.

Kartes sūtīšana pa pastu Latvijas teritorijā būs bez maksas, savukārt sūtīšana uz ārzemēm – seši eiro.

Skaidras naudas iemaksas limits bankomātā turpmāk būs 7000 eiro mēnesī privātpersonām un 9000 eiro mēnesī uzņēmumiem.

SEB fondu turēšanas komisijas maksa turpmāk būs 0,015%, bet pirkšanas darījumiem komisija netiks piemērota.

Veicinot elektronisko pakalpojumu lietošanu, samazināta maksa par kodu kalkulatora izsniegšanu un aizvietošanu – turpmāk tā būs deviņi eiro.

Ņemot vērā nelielo pieprasījumu, vairāki pakalpojumi, tostarp darījumi ar čeku grāmatiņām un individuālo seifu īre vairs netiks nodrošināti. Tiks apkalpoti spēkā esošie līgumi, bet netiks slēgti jauni.

Savukārt turpmāk darījumus ar skaidru naudu Rīgā būs iespējams veikt tikai Rīdzenes filiālē.

Vienlaikus, ņemot vērā digitālo dokumentu apriti un iespējām tos parakstīt attālināti, turpmāk atsevišķu līgumu, tostarp pamatlīguma un nodrošinājumu līgumu, kā arī kredīta līguma un nodrošinājumu līgumu sagatavošana drukātā formātā būs ar paaugstinātu maksu.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …