Home / Latvijā / Tērpu māksliniece Ieva Ādamsone dalās ar savu attieksmi pret dažiem cilvēkiem

Tērpu māksliniece Ieva Ādamsone dalās ar savu attieksmi pret dažiem cilvēkiem

Tērpu māksliniece Ieva Ādamsone dalās ar savu nostāju attiecībā pret cilvēku laiku un attieksmi.
Es gribu atgādināt par klienta ētiku. Jo es neatbalstu uzskatu , ka pakalpojuma sniedzējs ir zemāka “kasta ” kā pakalpojuma saņēmējs .
Nekad no salona nav aizgājis klients, kam tērps nav uzšūt, lai tas būtu apmierināts . ( es domāju, ka mani klienti neļaus samelot ). Vai arī pasūtījums samainīts vai arī korekti risināta situācija.
Bet tā ir klienta un meistara sadarbība.
1. Nepārceļot / neatceļot vairākas tikšanās .
2. Tērps ir jālaiko arī tad ,kad tas ir sašūts – gludināšana , apstrāde ar līmaudumu var izmainīt auduma struktūru. Un tā nav šuvēju “laža”, bet šūšanas process. Ja kaut kas nav korekti – tas tiek koriģēts. Bet gatavs tērps VIENMĒR! ir jālaiko . Bet ja klientam nav tam laika , vai arī nebrīdinot kavē – tad tā ir klienta attieksme pret pakalpojumu.
3. Bet ja arī ir kāds defekts – kļūda , tad tas vienmēr ir izlabots. Jo arī šuvējas ir cilvēki. Mēs neesam roboti. ( par šo arī klienti neļaus samelot )
4. Gan man ,gan manai komandai ir tiesības slimot un atgriežoties darbā -strādāt prioritārā termiņu secībā.

5. Ja mani nebrīdina par kavēšanos , man nav pienākums gaidīt 40min vietā pusotru stundu .

6. Un jā – pie manis pieraksts ir tāds pats kā pie ārsta, friziera , bankā . Tur neviens negaidīs stundu darba dienas beigās. Bet šodien uzzināju , ka visur gaida – es tik tāda “jūsu augstība” ,kas vēlas ,lai ievērotu manus noteikumus.

Sauciet mani par iedomīgu un augstprātīgu ” jūsu augstibu ” – bet manā darbnīcā ir mani noteikumi . Piedodiet , bet es nevaru izdarīt perfekti savu darbu, ja klients pret pakalpojumu un manu laiku izturas kā pret ko otršķirīgi. Un es negrasos būt pieklājīga šādos brīžos.Man ir dzīve , svarīgi notikumi arī ārpus darba, kas nepakārtojas klientu iegribām

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …