Home / Latvijā / Tik daudz mistikas Mārtiņa Freimaņa un Valtera Frīdenberga dzīvēs

Tik daudz mistikas Mārtiņa Freimaņa un Valtera Frīdenberga dzīvēs

Liktenīgie septiņnieki
Mārtiņa Freimaņa un Valtera Frīdenberga dzīves paralēles ir tajā, ka abi diemžēl nomira, vēl tik jauni būdami. Viņi bija izcili talantīgi cilvēki, kuri savos trīsdesmit gados bija paveikuši pārsteidzoši daudz, taču aizgāja taisaulē, vēl nesasnieguši 35 gadu vecumu: Freimis nomira 33 gados, 11 dienas pirms savas 34. dzimšanas dienas, bet Valča – 30 gados, 9 dienas pirms 31. dzimšanas dienas.
Pēc Mārtiņa Freimaņa nāves daudzi pamanīja, ka viņa dzīvē liktenīgi izrādījušies datumi, kuros ir cipars septiņi. Freimis piedzima 1977. gada 7. februārī, nedēļas septītajā dienā – svētdienā, un nomira 27. janvārī. Bet tagad, kad aizgājis arī Valters Frīdenbergs, atkal parādījies šis cipars septiņi.

Par to pēc Valčas nāves aizdomājies viņa kolēģis no grupas “Tumsa” Kaspars Boroduško: „Valters nomira 17. oktobrī, septiņus gadus pēc Mārtiņa nāves, nospēlējis tieši septiņus gadus grupā “Tumsa”… Kārtējā sakritība…”

Gan Mārtiņu Freimani, gan Valteru Frīdenbergu mūzikai pievērsa tieši viņu omītes.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …