Home / Latvijā / Vai dievticīgajai Elīnai Didrihsonei manikīrs kļuvis svarīgāks par bērēm? Atklājas ļoti neforšas lietas

Vai dievticīgajai Elīnai Didrihsonei manikīrs kļuvis svarīgāks par bērēm? Atklājas ļoti neforšas lietas

27. janvārī vietnē Instagram topošā fitnesa trenere Justīne Peteropša dalījās ar savas vecmāmiņas zaudējumu – tiesa, šo smago periodu vēl apgrūtinošāku radīja uzņēmējas Elīnas Didrihsones rīcība.

«25. janvārī aizgāja ļoti svarīgs cilvēks mūsu ģimenei – vecmāmiņa. Viņa nodzīvoja ilgu un skaistu mūžu, izdarīja daudz. Es neesmu tāds cilvēks, kurš rādīs pirkstus un teiks sliktas lietas par otru, jo man tas liekas nepareizi. Šī varbūt arī nav vieta, kur līst, jo tā nav mana situācija. Tā ir māsas, bet viņa ir mana ģimene.

Stāsts ir par visiem zināmo Elīnu Didrihsoni. Viņa nāk pie manas māsas [uz skaistumkopšanas procedūrām] jau diezgan ilgu laiku. Internetā ļoti daudz runā par Dievu un to, cik ļoti visam tam tic.

Pienāk šāds brīdis, kad viņai pazīstamam cilvēkam nomirst ģimenes loceklis, taču nespēj pat izteikt līdzjūtību.

Mana māsa viņu [Elīnu Didrihsoni] nevarēja pieņemt, jo bija jādodas uz bērēm, taču saņemtā atbilde ir fenomenāla. Esmu bez vārdiem. Nezinu, ko teikt.»

Saņēmusi uzmundrinošus vārdus no saviem sekotājiem, Justīne Peteropša uzzināja, ka arī citas sievietes reiz iekūlušās līdzīgā situācijā. «Šī nav pirmā reize, kad Elīna šādi izrīkojusies pret cilvēkiem, kurus zina un ar kuriem strādājusi kopā. Ielikšu dažas ziņas – tās man uzrakstīja pāris meitenes, kas agrāk ar Elīnu bija kolēģes. Neatklāšu meiteņu identitāti, lai informācija paliktu privāta.»

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …