Home / Latvijā / Vaira Vīķe-Freiberga kļuvusi par organizācijas Bezvēsts.lv patronesi

Vaira Vīķe-Freiberga kļuvusi par organizācijas Bezvēsts.lv patronesi

2019. gada 11. oktobris ir kļuvis par ļoti nozīmīgu dienu meklētāju organizācijas Bezvests.lv vēsturē.
Izcilā latviešu sabiedriski politiskā darbiniece, zinātniece un Latvijas Republikas prezidente (1999–2007), brīnišķīgs, inteliģents un Latvijas sabiedrību dziļi saprotošs cilvēks – Vaira Vīķe-Freiberga – ir piekritusi kļūt par Bezvests.lv patronesi.
2019. gada 8. oktobrī apritēja tieši desmit gadi kopš biedrības Bezvests.lv dibināšanas.
Šo desmit gadu laikā organizācija ir ieguvusi uzticamu brīvprātīgo komandu, kas ir gatava palīdzēt bezvēsts pazudušajiem cilvēkiem, viņu tuviniekiem un draugiem.
Organizācijas pastāvēšanas laikā aptuveni 1000 meklēšanas misiju rezultātā Bezvests.lv brīvprātīgie ir atraduši 121 cilvēku.
Bezvests.lv nepārtraukti attīstās – pievienojas jauni brīvprātīgie, organizāciju sāk atbalstīt valsts, sabiedriskās un komerciestādes.
Tik ievērojamas patroneses iegūšana organizācijai Bezvests.lv ir īpašs pagodinājums, liela atzinība un novērtējums. Biedrības brīvprātīgie izsaka pateicību Vairai Vīķei-Freibergai par ieinteresētību un atbalstu Bezvests.lv mērķu īstenošanā, ziņo organizācija Bezvēsts.lv.

” rel=”noopener” target=”_blank”>Avots

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …