Home / Latvijā / VIDEO: Neklusē arĪ Intars Busulis uz Baibas Sipenieces teikto

VIDEO: Neklusē arĪ Intars Busulis uz Baibas Sipenieces teikto


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Reaģējot uz Baibas Sipenieces-Gavares pausto par Latvijas šovbiznesa pārstāvju uzstāšanos Krievijā, arī mūziķis Intars Busulis šovakar sociālās saziņas vietnē “Instagram” ievietojis video, kurā aicina nemeklēt šobrīd vainīgos, bet gan palīdzēt Ukrainai.

Skarbus vārdus grupai “Prāta vētra” un mūziķim Intaram Busulim veltījusi populārā televīzijas un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare. Tagad Renārs Kaupers atbild Baibai!

 

 

Viņa 26. februārī devusies uz protesta akciju pie Krievijas vēstniecības, lai paustu savu nostāju par Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Tur klātienē protestu iemūžina arī LTV Ziņu dienests, kas Sipenieci-Gavari intervēja. LTV televīzijas un radio personībai vaicāja, ko Sipeniecei-Gavarei nozīmē atrasties protesta akcijā.

Viņa norādīja, ka visa pasaule sekojot līdzi notikumiem Ukrainā, kā arī aicināja visus cilvēkus dažādos veidos atbalstīt Ukrainu.

“Man ir ļoti svarīgi nodot informāciju Krievijas varas iestādēm, ka mēs viņus nicinām, man ir svarīgi nodot informāciju Ukraiņu tautai, ka mēs esam ar viņiem. Man ir svarīgi, ka mani bērni zina, ka brīvībai ir cena un šī ir ļoti liela mācība mums visiem,” viņa stāstīja.

Tālāk Sipeniece-Gavare vērsās pie kolēģiem šovbiznesa jomā: “Tie, kuri brauca un apkalpoja oligarhus… viņi ir līdzvainīgi šajā situācijā. Es to jau teicu 2014. gadā, ka nebūs labi. Nedrīkst ar ienaidnieku koķetēt. Jo braucot un muzicējot viņu ballītēs, jūs devāt viņiem sajūtu, ka viņi ir normāli cilvēki.”

“Lūk, rezultāts! Nevajag tagad “Prāta vētra” nākt uz skatuves un izlikties, ka it kā nekas nebūtu bijis. Intar, tur arī esi līdzvainīgs. Un visa jūsu apkalpojošā komanda arī ir vainīga,” skarbus vārdus teica Sipeniece-Gavare.

Viņa norādīja, ka tamdēļ šobrīd stāvam katastrofas priekšā.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …