Home / Noderīgi / 10 pazīmes, ka nogurusi ir tava dvēsele, nevis ķermenis

10 pazīmes, ka nogurusi ir tava dvēsele, nevis ķermenis


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kad mēs esam izgājuši cauri ilgstošam emocionālam vai mentālam stresam, mūsu dvēsele nonāk stāvoklī, kurā jūtamies depresīvi. Lai kā mēs gribētu sevi uzmundrināt domājot pozitīvi un censtos būs enerģiskāki, mēs joprojām jūtamies noguruši.

Iemesls, kādēļ tā notiek? Mūsu dvēselei vajadzīgs laiks sadzīt līdzīgi kā lauztiem kauliem nepieciešams laiks, lai tie atjaunotos. Lai arī dvēsele nav redzama, tā ir tikpat svarīga kā trauks, kurā tā atrodas, tāpēc mums pret dvēseles brūcēm jāizturas ar tikpat nopietnu attieksmi kā fiziskām traumām.

Attēlu rezultāti vaicājumam “tired soul”"

Ja mēs ignorējam tādas zīmes kā enerģijas zudums, mēs varam nonākt pie nopietnām veselības problēmām, piemēram, hroniskas trauksmes un pat depresijas.

10 nopietnas pazīmes, kuras nedrīkst atstāt bez ievērības.

    1. Visu dienu tevi pavada vēlme atpūsties un gulēt. Tu bieži sācgulēt īsās diendusas un dažkārt cīnies ar pamošanos un izkāpšanu no gultas. Arī naktī tu nejūties atpūties, jo miegā piedzīvo reālistiskus sapņus un murgus.
    2. Tu jūti fiziskus simptomus bez šķietama iemesla – spriedzi, galvassāpes, vēdersāpes. Neatstāj šos simptomus bez ievērības!
    3. Kad kāds jautā, kā jūties, tu nevari atbildēt, jo tu pat nezini un nemāki raksturot, kā jūties. Tu jūti, ka kaut kas sarežģīts un nopietns tevī notiek, bet tu nevari to raksturot,un vēl svarīgāk – nesaproti, kāpēc nevari izkļūt no šīs sajūtas.
    4. Tu bieži jūties sadrumstalots un deziorentēts.
    5. Tavas emocijas ir kļuvušas intensīvākas. Tu jūties ļoti emocionāls un reizēm pieķer sevi raudot bez iemesla. Tu bieži jūties ļoti priecīgs un nākamajā brīdī emocionāli sagrauts.
    6. Tu piedzīvo panikas lēkmes un hronisku trauksmi.
    7. Tu jūties izteikti vientuļš pat tad, kad atrodies cilvēkos. Tev rokas aizdomas pret līdzcilvēkiem, vai tu vari viņiem uzticēties, un tu jūties tā, it kā tev būtu jāattaisnojas viņu priekšā.
    8. Tu izjūti greizsirdību, dusmas un aizvainojumu pret visu, kas notiek apkārt, lai gan parasti esi ļoti līdzjūtīgs, piedodošs un rūpējies par citiem.
    9. Tavs ķermenis jūtas vājš, un katra kustība iztukšo. Tu izjūti enerģijas trūkumu, došanās uz trenažieru zāli vairs tevi nedara laimīgu, jo tagad tas liekas kā smags darbs.
    10. 10.Tu jūties nobijies un nepārliecināts par savu nākotni. Dažkārt tu jūties tik iztukšots, ka vēlies sakrāmēt savas mantas un sākt atkal jaunu dzīvi, jo nekas vairs nesagādā prieku no tā, ko darīji iepriekš.

Ja tu reizēm izjūti kādu no simptomiem, tad ir pēdējais laiks parūpēties par sevi un izvirzīt savu veselību kā prioritāti. Ļauj sev atpūsties, velti laiku tikai sev, darot tikai mīļākās nodarbes. Sagatavo vannu, meditē, klausies mūziku un pavadi laiku ar cilvēkiem, kurus mīli visvairāk. Ignorē negatīvās domas un nekritizē sevi.

Uzmanību – ilgstoši izjusti un spēcīgi minētie simptomi var liecināt par depresiju, tāpēc nekavējies meklēt palīdzību pie speciālista.

 

Avots

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …