Home / Latvijā / 14 gadus vecā Oskara meklēšana pārtraukta. Puisis ir atrasts

14 gadus vecā Oskara meklēšana pārtraukta. Puisis ir atrasts

LABA ZIŅA!

14 gadus vecais Oskars Kristiāns ir atrasts! Vesels un atrodas drošībā! Puiku meklēja visu naktī – policija un bezvests.lv brīvprātīgi, ka arī vecāki, bet no rīta viņu ieraudzīja strādājoš elektriķis. Puisis nogājis 18 kilometri. Apmaldījes.
Visu nakti līdz rītam turpinājušies 14 gadus vecā Oskars Kristiana meklēšanas pasākumi.

Bezvests.lv brīvprātīgie pēc plkst. 1 naktī 2019.g.13. jūnijā ar nelielo cilvēku grupu devas meklēt 14 gadus veco Oskaru Kristiānu, kurš nepārnāca mājās no Jurmalas brīvdabas muzeja. Piedalījās meklēšanā arī puiša vecāki un ģimenes draugi, ka arī Valsts policijas pārstāvji.

Naktī uz 13. jūniju turpinājās vērienīgi bezvēsts prombūtnē esošā 14 gadus vecā Oskara Kristiana Kukša meklēšanas pasākumi, kuros iesaistījās Valsts policija, tostarp VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvalde un VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde, organizācija „Bezvests.lv” un pašvaldības policija. Pārmeklētas teritorijas no Lielupes uz Tukuma un Rīgas pusi, taču zēnu līdz šim brīdim nav izdevies atrast – ziņo Valsts policijas FB lappusē.

Valsts policijas iegūtā jaunākā informācija liecina, ka Oskars Kristians ap pulksten 16.00 atradies Jūrmalas brīvdabas muzejā, Lielupē, Tiklu ielā 1A. Šobrīd noskaidrots, ka viņš ar vilcienu no Lielupes mājās nav devies, kā bija grasījies.

Valsts policija ir ieguvusi jaunākos videonovērošanas kameru ierakstus, kuros redzams, ka zēns vakar, 12. jūnijā, ap pulksten 14.00 izkāpis no vilciena Lielupē.

Valsts policija aicina apskatīt foto, kurā redzams Oskars Kristiāns, un, dodoties uz darbu vai citās ikdienas gaitās, pievērst uzmanību, vai uz ielas, nomalēs, pagalmos vai jebkur citur neatrodas šāds zēns. Ja zēns tiek manīts, nekavējoties jāsazinās ar policiju pa tālruņa numuru 110

Meklēšanas pasākums ar bezvests.lv brīvprātīgo grupu pielietojot termokameru un dronu palīdzību pagaidām rezultātu nedeva. Lūgums Lielupes, Bulduru un Imantas staciju iedzīvotājiem ejot uz darbu pievērst īpašu uzmanību puikam apģērbtam kā foto. Uzrunājiet viņu vārdā Oskars, pajautājiet vai nepieciešama palīdzība un zvaniet uz policiju vai BEZVESTS.LV – 22 084 084/
≈======================================================================================================
Всю ночь продолжались поиски 14-летнего Оскара Кристианса

Добровольцы BEZVESTS.LV около часа ночи 13 июня 2019 года небольшой группой отправились в сторону Лиелупе искать пропавшего 12 июня днем Оскара Кристианса Кукша, который сообщил родителям по телефону, что побывал в Юрмальской музее под открытым небом, и едет домой, но до дома так и не добрался. Полиция просмотрела камеры наблюдения и констатировала, что по новейшей информации, в 16:00 мальчик еще находился на территории Музея под открытым небом, в Лиелупе, Tiklu ielā, 1a. Удалось выяснить, что на поезде из Лиелупе домой в Иманту он не уезжал, как собирался.
Записи с камер наблюдения свидетельствуют, что подросток 12 июня в 14 часов вышел из поезда на станции Лиелупе.

Ночные и утренние поиски группой добровольцев bezvests. lv с тепловизорами в лесу пока результатов не дали. Была осмотрена с помощью дрона с термокамерой и местность с высоты. мальчик нигде не обнаружен.
ВНИМАНИЕ! Убедительная просьба к жителям Лиелупе и Булдури, а также Иманты, отправляясь на работу, обратить особое внимание, если увидите мальчика, в одежде, как на фото, не проходите мимо! . Обратитесь к нему по имени Оскар, спросите, нужна ли ему помощь. И сразу вызывайте полицию – или звоните в BEZVESTS.LV по номеру 22 084 084. Парень может испытывать трудности с ориентацией в пространстве.
======================================================================================================

UZMANĪBU! Ir pazudis pusaudzis – 14 gadus vecais Oskars Kristiāns.

Valsts policija lūdz palīdzību bērna meklēšanā.

Ir zināms, ka pa dienu pusaudzis atradies Brīvdabas muzejā Lielupē . Ap plkst. 16:25 viņš paziņoja radiniekiem, ka dosies mājās – uz Imantu. Bet tā arī nav atbraucis līdz šim.

Bija ģērbies pelēkā T-krēklā, pelēkās šortēs, kājās tumšas sporta kurpes ar oranžo zoli. Galvā – dzeltena cepure ar uzrakstu Barselona.

Gaišiem, īsiem matiem.

UZMANĪBU! Ja ieraudzīsiet puiku, pienāciet klāt. Valsts policija aicina aplūkot zēna fotogrāfiju un redzot aprakstam atbilstošu zēnu, nebūt vienaldzīgiem un pieiet klāt, pajautājot vai nepieciešama palīdzība, un nekavējoties zvanīt policijai pa tālruņa numuru 110! Tāpat aicināti atsaukties iedzīvotāji, kuri, iespējams, zēnu redzējuši iepriekš.
Uzreiz, lūdzū, zvaniet policijāi pa numuru 110 vai BEZVESTS.LV – pa telefonu 22 084 084.
========================================================
ВНИМАНИЕ! Пропал подросток – 14-летний Оскар Кристианс!

Госполиция просит оказать помощь в розыске ребенка!

Известно, что днем парень находился в музее под открытым небом в Лиелупе. В 16:25 он по телефону сообщил родственникам, что собирается домой в Иманту. Но до сих пор так и не приехал. Телефон выключен.

Был одет в серую майку, серые шорты, темные кроссовки с оранжевой подошвой. На голове была желтая кепка с надписью Barselona.

Волосы короткие, светлые.

ВНИМАНИЕ! Если Вы увидите мальчика, подойдите к нему поближе, поинтересуйтесь, не нужна ли ребенку медицинская помощь. Тут же сообщите в полицию по номеру 110 или в BEZVESTS.LV по телефону 22 084 084.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …