Home / Latvijā / Pēc palīdzības lūdz ģimene, kura vētras dēļ palika bez mājām un krītot kokam guva smagas traumas

Pēc palīdzības lūdz ģimene, kura vētras dēļ palika bez mājām un krītot kokam guva smagas traumas

Ar sociālās vietnes “Facebook” palīdzību tiek lūgta palīdzība kādai ģimenei, kuru dzīve nav žēlojusi. Ziņas autore raksta:

Vēlamies lūgt līdzcilvēku palīdzību! Manas draudzenes ģimenei ir notikusi nelaime. Izstāstīsim visu stāstu, lai ir saprotams, kādēļ ir radušās šādas nepieciešamības. Stāsts ir ļoti bēdīgs, jo cilvēki ir zaudējuši visu DIVREIZ! Pirms vairākiem gadiem ģimenes celto un loloto māju nopostīja uguns, māja nodega līdz ar pamatiem, bērnības fotogrāfijām, un visu, kas ģimenei bija! Pateicoties pašvaldībai, draugiem, paziņām un nepazīstamiem cilvēkiem ģimenei tika saziedots viss nepieciešamais kā arī treileris, kurā apmesties vasarā (kur vēljoprojām atrodas nodegušās mājas pamati, jo diemžēl finansiālu iemeslu dēļ nebija iespēja to uzbūvēt no jauna), lai pieskatītu visu mūžu loloto dārzu, iegādātās vistas, zosis, trušus, lai būtu no kā iztikt.
Diemžēl šī gada 11.jūnijā, kad pāri Latvijai plosījās vētra, nelaime skāra šo ģimeni otro reizi, sadragājot viņu māju- treileri un pašus! Lielā vēja lauztajam kokam krītot tika traumēti draudzenes abi vecāki! Lai izglābtos no nelaimes, ar kājas lūzumiem draudzenes tētis 2h ir cīnījies, lai tiktu laukā no treilera un sauktu kādu palīgā, lai izglābtu sievu! Sieva tika izvilkta ar specializētas tehnikas palīdzību pēc 3.5h. Paldies, Dievam, traumas nav dzīvībai bīstamas, būs nepieciešams veikt operācijas un būs ilgs atveseļošanās process. Tas ko vēlamies lūgt- varbūt kādam ir treileris vai dzīvojamais vagoniņš, kas paśiem nav nepieciešams vai par mazākām naudām pàrdodams..,TV, mikroviļņu krāsns, jotul krāsniņa, tējkanna.
Ja Jums ir iespējams ğimeni atbalstīt finansiāli, lūgums ziedot uz zemāk norādīto konta numuru, vai sazināties telefoniski T. 28870159, par ğimenei nepieciešamajām lietām!

Konta nr. LV91HABA0551015455911
Mairis Feldmanis

Būsim pateicīgi par jebkuru palīdzību, dalīšanos ar šo ziņu un labu domu sūtīšanu!

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …