Home / Noderīgi / 3 Zodiaka zīmes 2020.gada marta beigās gaida pārsteigumi

3 Zodiaka zīmes 2020.gada marta beigās gaida pārsteigumi

Marts solās būt notikumiem un pārsteigumiem neticami bagāts, bet dažiem pat liktenīgs. Daudziem radīsies iespēja uzlabot savu materiālo stāvokli vai panākt profesionālo izaugsmi.

 

Visas martā uzsāktās lietas noslēgsies veiksmīgi. Bet 3 Zodiaka zīmes negaidīti saņems no likteņa daudz pārsteigumu.

♌ Lauva (23.07.-21.08.)

Šīs zīmes pārstāvjiem radīsies laimīga iespēja mīlas attiecību sākumam ar neticami interesantu cilvēku. Lauvas izjutīs ne tikai daudz pozitīvu emociju, bet arī stimulu sevis pilnveidošanai. Viņi būs ļoti laimīgi. Lauvas nemaz nedomās par nākotni, viņus interesēs tikai tagadne. Viņi gribēs baudīt tikai mīlestību, kuras būs pārpārēm. Ģimenes cilvēkiem iespējami sānsoļi. Un, lai cik neglīti tas izklausītos, viņi  nespēs no tā atteikties. Lauvām galvenais būs nenodot sevi ar savu acu mirdzēšanu.

♊ Dvīņi (22.05-21.06.)

Šai zīmei pārsteigums būs ne visai pozitīvs. Nelabvēļi Dvīņiem aiz muguras vērpj intrigas, no kā marta beigās var izcelties konflikts. Rezultātā cietīs viņu tuvinieku reputācija un psiholoģiskais stāvoklis. Šīs zīmes cilvēkiem labāk izslēgt no savas apkārtnes nepatīkamas personas. Tāpat Dvīņiem nevajadzētu izklāstīt savus plānus un uz laiku pat netikties ar draugiem. Jo nelabvēļi var uzrasties arī starp tiem.

♋ Vēzis (22.06.-22.07.)

Šīs zīmes pārstāvji nonāks dažādu notikumu virpulī. Tas skars karjeru un finanses. Vēžiem var piedāvāt jaunu amatu, vai arī viņi paši gribēs mainīt nodarbošanos. Tam visam būs lieliskas finansiālas perspektīvas.  Pirms piekrist piedāvājumam, Vēžiem vajadzētu visu labi apdomāt. Jo jaunajā vietā nāksies pastiprināti strādāt, lai pietiekami nopelnītu. Beigu beigās rezultāts viņus iepriecinās.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …