Home / Noderīgi / 5 lietas, ko vīrietis dara, ja patiešām mīl.

5 lietas, ko vīrietis dara, ja patiešām mīl.


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Protams tādu lietu ir daudz, bet te būs parādītas pamata svarīgākās, kas norāda, ka vīrietis patiešām Tevi mīl.

  1. Viņš pa īstam ieklausās Tevī. Kad cilvēks nav vienaldzīgs, tad ir svarīgs katrs viņa vārds. Īpaši tas attiecās uz vīriešiem. Viņam interesē Tavs viedoklis un padoms. Un ja viņš Tev uzticās tik ļoti, lai lūgtu padomu, viņš patiešām Tevi mīl.
  2. Viņš apspriedīs un argumentēs. Ja jums nav svarīgs rezultāts, tad nav vērts apspriest. Nu lūk –ja vīrietim ir svarīgs rezultāts,  viņš ar jums var apspriest kādu jautājumu līdz nonāksiet pie rezultāta. Viņam interesē jūsu argumenti.
  3. Viņš ir gatavs izmainīt savu viedokli. Pa pats ietiepīgākais vīrietis būs gatavs mainīt viedokli vai rast kompromisu dēļ tās, kuru mīl. Viņam ir svarīgs Tavs viedoklis.
  4. Viņš vienmēr par Tevi cīnīsies. Un ne tikai tāpēc, lai parādītu cik viņš vīrišķīgs. Bet gan tapēc, ka zin, ka tādu kā Tevi nav viegli atrast.
  5. Viņš darīs visu dēļ mīļotās sievietes. Viņš atbalstīs, palīdzēs, priecāsies un būs gatavs pavadīt visu dzīvi kopā.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …