Home / Latvijā / Aiga Audera sieva vairs neklusē un nāk klajā ar ziņojumu…

Aiga Audera sieva vairs neklusē un nāk klajā ar ziņojumu…


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Pavisam nesen tika noskaidrots, ka pēc vairāk nedēļu ilgiem meklējumiem aizsaulē aizgāja kaislīgs laivotājs Aigis Auders, kuru atrada pludmalē Igaunijā.

Ilona Audere, Aiga sieva, mākslas zinātniece un Mencendorfa nama vadītāja “Facebook” vietnē ierakstījusi publiskus atvadu vārdus vīram:

“Savu pēdējo lielo zemes ceļojumu veicis mans mīļais Ceļotājs, dabas mīļotājs un asu izjūtu cienītājs.

Laikam katram ceļotājam kāds ceļš šeit ir pēdējais. Aigis ceļoja visdažādākos veidos – ar riteni ( no skolas laikiem līdz Barselonas ceļam, sagaidot 50.jubileju), ar laivu ( jaunībā pa Amatu un Gauju ar visādiem braucamrīkiem,vēlāk ar paštaisītiem kajakiem), kāpjot mūros un augstās sienās, ozolā mājas pagalmā… arī dodoties uz Namībiju rotu izgatavošanas jaunas pieredzes meklējumos.

Rotās viņš ielika savu ceļojumu materiālus un izfantazētās idejas, tāpēc tās bija īpašas. Ar kājām gar jūru esam nostaigājuši neskaitāmus attālumus, tāpat kopīgos braucienos ar riteņiem un laivām, daudz arī skriets un slēpots.

Pēdējos gados devāmies rudens un ziemas peldēs jūrā. Arī ar mašīnu ceļots…Ceļš bija viņa īstā Brīvība – uz to viņš vedināja arī savus mazbērnus.

Un ja nu galīgi nebija iespējas ceļot, viņš emocijas atrada raidījumos un filmās par tādiem pašiem kā viņš.

Viņa ceļabiedre gan reāli uz ceļa, gan atbalstot domās, esmu bijusi gandrīz 41 gadu. Liktenis liek mainīt maršrutu…

Esmu pateicīga par šiem gadiem, par mūsu lieliskajiem dēliem un Tevis tik ļoti mīlētiem trīs mazbērniem!

Lai labvēlīgs Tev ceļavējš mums citiem vēl nezināmās tālēs!

P.S. Ziņošu par atvadu pasākuma laiku un vietu, kad tas būs zināms.”

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …