Home / Latvijā / Ārstu nolaidības dēļ, dzīvību gandrīz zaudē 4 gadus vecs puisēns

Ārstu nolaidības dēļ, dzīvību gandrīz zaudē 4 gadus vecs puisēns

Sociālajā vietnē “Facebook” kāda māmiņa dalījusies savā pidzīvotajā un ir šokēta pa mediķu nolaidību.
Sievietes rakstīto lasi zemāk:

ŠOKS!😤😢😱😭Emocijas ir kaut nedaudz rimušas, bet tomēr gribas un arī vajag padalīties ar to, ko pieredzēju nedaudz vairāk kā nedēļu atpakaļ!Šo es nevaru atstāt bez ievērības! ➡️➡️➡️➡️➡️
Dēls gandrīz piecgadnieks 26.augusta vakarā ap 18.00 sāka sūdzēties par sāpēm vēderā- loģiska rīcība- jāved uz uzņemšanu- tur apskata vispārēji- nozīmē klizmu, palaiž mājās, ja sāpes atkārtojas jāmeklē ķirurgs.Ok, puika samērā jūtas labi! Manipulācija mājās tiek veikta, bērns ap 22.00 aizmieg! Un tomēr 2.30 naktī mostas ar lielām sāpēm, kas drīz vien pieaug jau līdz histēriskai bļaušanai! Zvanu ātrajai palīdzībai! Operatīvi ir klāt! Bērns miegains, sabijies. Temperatūra nav. Mediķa jautājums- vai šis bij iemesls tik agri mūs saukt-saprasts- esmu pamodinājusi- nelaipnība! Bet tomēr- tas ir bērns!

Jautājumu noignorēju un saku, savu bērnu pazīstu- tas nav nedz niķis, nedz tēlo! Un ar to nav viss- viņa lemj mūs vest uz Jelgavas slimnīcu! Kapēc? Nav nejausma- jo neticu, ka viņi nezināja, ka Jelgavā nav bērnu ķirurga! Tukuma uzņemšanas izrakstā minēts – pie atkārtotām sāpēm jāgriežas pie ķirurga! Tā tad kapēc tas tiek ignorēts!?Jelgavas uzņemšana neizpratnē, kapēc esam kur esam! Es esot varējusi iebilst- turpmāk zināšu! Bet lūdzot Jelgavai pārvest uz Vienības gatvi, tomēr nevar- jābūt slēdzienam! Ok, tiekam Jelgavā pieaugušo ķirurģijas nodaļā! Māsiņa atsakās tik mazam likt katetru, tiek meklēts cits, kas to var izdarīt! Pieslēdz sistēmu.Ap -10.00 tiek veikta sonoskopija- divi triepieni sānu apvidū – teksts man nav laika- šodien esmu viena! Tiekot atpakaļ nodaļā- puikam sākas lēkmjveida sāpes! Temperatūra jau 38 grādi.Neviens nesaprot kapēc, bet netiek arī nekas darīts, lai to novērstu! Pretsāpju zāles dot nedrīkst!Saucu dakteri- vai nu lai paši vai pati vedīšu uz Vienības gatvi! Operatīvi 10 min laikā bij pakaļ neatliekamie un ceļš ved uz Rīgu!

Tiekam pēc 6 h operēti- slēdziens smags , bet stabils! Plīsusi aklā zarna ar smagu sastrutojumu zarnās! Esmu rūgtumu norijusi! Nekas nevar būt svarīgāks par bērna veselību, bet šoreiz saku, mediķu nolaidības dēļ bij jāpiedzīvo šis murgs! Kapēc es visu šo rakstu? Dalos ar info, savu rūgto pieredzi! Labi, ka viss beidzās labi! Bet to, ko mūsu ģimene ir pārdzīvojusi nenovēlu nevienam! Viens nepareiz lēmums no mediķa, noved pie šādām sekām! Ja viss būtu laicīgi saprasts un izdarīts, mazāk stresa, sirma mata un saldāks miegs! Sargāsim savus mīļos!

Paldies Aiga FB par dalīšanos ar stāstu.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …