Home / 112 / Lielbritānijā savās mājās atrasts miris pāris no Latvijas, turpat mājās atradies 2 gadus vecais dēliņš

Lielbritānijā savās mājās atrasts miris pāris no Latvijas, turpat mājās atradies 2 gadus vecais dēliņš

5.septembra vēlā vakara stundā Lielbritānijas pilsētā Bērtonā pie Trentas savā mājoklī miruši atrasti divi Latvijas pilsoņi. 31 gadu vecais Kirils un 33 gadus vecā Lana Ņemcevi, kamēr viņu 2 gadus vecais dēliņš turpat netālu gulējis.
Lielbritānijas policija pēc pirmās upuru apskates secinājusi, ka, visticamāk, ir notikusi slepkavība un pašnāvība. Abi līķi atrasti ceturtdienas vakarā, neilgi pēc plkst. 23. Laulātā pāra divgadīgais dēliņš nogādāts pie pāra radiniekiem.

Vietējie par notikušo ir šokā. Kaimiņi atklāj, ka Kirils un Lana bijis patīkams pāris. Arī dzīvokļa saimnieks, no kura abi īrējuši mājokli, stāsta, ka nekādu problēmu ar īrniekiem neesot bijis.
Īpašuma saimnieks mājokli pārim izīrējis pirms 2 gadiem. Kad viņi šeit ieradās, sieviete jau bija stāvoklī. Neilgi pēc ievākšanās piedzima mazulis. Viņi dzīvoja kopā ar vēl kādu vīrieti, bet izīrētājs nezin, kas viņš bija. Laikam,ka bija radinieks. Es pieņēmu, ka viņi dzīvoja kopā, lai vieglāk nosegtu īres maksu.


Kaimiņi ir neizpratnē par notikušo un ir šokēti, jo Kirils un Lana šķita ļoti jauka ģimene. Kā stāsta viens no kaimiņiem, tad  ātrās palīdzības mediķi notikuma vietā konstatēja divu cilvēku – vīrieša un sievietes – nāvi. Mājā tika atrasts arī mazs bērns un vīrietis, kurš ziņojis par notikušo.

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …