Home / 112 / Atklājas šokējošas lietas par personu,kas izdarīja dubultslepkavību

Atklājas šokējošas lietas par personu,kas izdarīja dubultslepkavību

Papildinājums par dubultslepkavībā aizdomās turēto personu.

Šodien, 24. septembrī, neilgi pēc pratināšanas, kurā par dubultslepkavību aizdomās turētais sniedza detalizētu liecību par notikušo, viņš mēģināja izdarīt pašnāvību, pakaroties īslaicīgās aizturēšanas vietas kamerā. Pulksten 15.25 īslaicīgās aizturēšanas vietas darbinieki konstatēja notiekošo un nekavējoties uzsāka reanimēšanas pasākumus un vienlaikus izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Mediķi, ierodoties notikuma vietā, turpināja reanimēšanas pasākumus vēl aptuveni 20 minūtes, bet diemžēl personu glābt neizdevās.

Ņemot vērā policijas pieredzi, ka šādos noziegumos aizturētām personām nereti rodas suicidālas domas, apjaušot nodarītā sekas, viņiem tiek pievērsta pastiprināta uzmanība.

Valsts policijas priekšnieks I.Ķuzis tūlīt pēc notikušā licis uzsākt dienesta pārbaudi, lai noskaidrotu un izvērtētu vai īslaicīgās aizturēšanas vietu darbinieku faktiskā rīcība un veiktās darbības atbilst Valsts policijas iekšējiem noteikumiem par darba organizāciju īslaicīgās aizturēšanas vietās un vai veiktā kontrole bijusi pietiekama.

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …