Home / Noderīgi / Bērnu audzināšanas grūtības

Bērnu audzināšanas grūtības


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Vairums pusaudžiem ir kaitīgais ieradums – smēķēšana. Gadījuma ja esat sastapies ar šādu situāciju un uzzinājāt, ka jūsu bērns smēķē, tad nekavējoties nopietni parunājat par to. Nekādā gadījuma nekliedziet uz bērnu, jo bērns nobīsies un neteiks jums patiesību par to, cik ilgi un cik bieži viņš smēķē.
Daudzi vecāki konsultējas ar psihologiem, lai palīdzētu bērnam atbrīvoties no kaitīgā ieraduma. Vairums bērnu negribēs doties pie psihologa, tādēļ šajā gadījumā ir vērts pamēģināt citu metodi.
Viens no veidiem kā cīnīties ar šo kaitīgo ieradumu ir samazināt kabatas naudu. Gadījumā, ja arī šī metode nepalīdz, tad mēģiniet vēlreiz parunāt ar bērnu.

LASI ARĪ ŠO:Paņēmieni kā 30 sekunžu laikā atbrīvoties no žagām

Vai bērns pats vēlas atbrīvoties no kaitīgā ieraduma? Pacenšaties pārliecināt viņu atbrīvoties no smēķēšanas. Pastāstiet par nopietnām veselības problēmām, ātrāku novecošanu un slimībām ko izraisa smēķēšana.
Atrodiet bērnam nodarbi, kas novērsīs viņu dobas no smēķēšanas.
Jaunietim var piemeklēt kādu sporta nodarbību, bet tādu, kas ieinteresēs viņu nevis patiks jums. Jaunietei kādu padildus aktivitāti pēc skolas, piemēram, dejošanu, dziedāšanu.
Ir svarīgi, lai bērns būtu ieinteresēts jaunajā nodarbē. Šis variants jums prasīs laiku, bet rezultāts var būt iepriecinošs.
Galvenais esat draugs savam bērnam un atbalstiet viņu.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …