Home / 112 / Brīdina par četrām sievietēm, kuras aplaupīja kādu pensionāru pāri

Brīdina par četrām sievietēm, kuras aplaupīja kādu pensionāru pāri


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Sociālajā vietnē “Facebook” ievietots brīdinājums par kādu laupīšanu, kas notikusi Rundāles novadā.

Šodien , ap plk. 13 Rundāles nov. Svitenes pag . notika laupīšana – lauku mājā , bez klauvēšanās iegāja čigāniete ,ar kaut kādu puķainu trauku rokās , latviešu valodā prasot tēju vai tējai ūdeni , pensionārs teica lai iet projām , pēc mirkļa , mājā ienāca vēl trīs čigānietes ( kopā četras , trīs ap gadiem 50 desmit , viena ap 30-35 gadiem un ļoooti liela auguma ) , ar tašām un lupatām , sāka plātīties ar rokām , vicināt lupatas , taisīja,, balagānu,, ,atņēma pensionārei , kura stāvēja ceļā, kruķus un aizsvieda otrā izstabā , pensionāri nogrūžot gultā sāka pārmeklēt gultas matraci , skapīšus utt. , pensionārs paķēra kruķi un mēģināja pretoties , čigāniete to satvēra un izlauza no rokas …, atrodot vienā no atviknēm lielu summu naudas /5900 eiro/ , piesita trīs reizes pie skapja , padodot zīmi pārējām , ātri savācās un izgāja no mājas un aizbrauca ar tumšas krāsas auto . Čigānietes savā starpā sarunājās krievu valodā .
Apbraukājot apkārtējo pagastu , svešais auto netika manīts ! Taču uz notikumu atbraukušie policisti , pēc liecību pierakstīšanas ,steidzās uz Vecumnieku nov. Bārbeli , kur iepriekš minētie personāži veica līdzīgu laupīšanu , iegūstot 6000 eiro…!!!
Pēc Bārbeliešu teiktā , laupītājas pārvietojās ar BMW pelēkā krāsā un kurš aprīkots !!! ar Polijas valsts numura zīmēm !
Auto ar Poļu numuriem ,pirms pusdienas tika manīts Jelgavas nov. Bērvircavā. Sargieties un brīdiniet visus par čigānu bandas aktivitātēm! Nekavējoties ziņojiet policijai!

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …