Home / Noderīgi / Dzīve ir pārāk īsa: pārstājiet dot savu mīlestību cilvēkiem, kuri jūs redz tikai kā iespēju.

Dzīve ir pārāk īsa: pārstājiet dot savu mīlestību cilvēkiem, kuri jūs redz tikai kā iespēju.


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Tas varbūt man prasīja ļoti daudz laika, lai beidzot man atvērtu acis, bet es esmu šeit. Pagājušajā gadā bija viena no manām lielākajām mācībām, kādu es savā dzīvē esmu saņēmusi. Kāpēc? Es beidzot sapratu savu vērtību. Es sapratu, ka esmu izniekojusi savu vērtīgo laiku cilvēkiem, kuri nav bijuši tā vērti. 

Un jūs zinat, kas notika tālāk?

Es teicu: “Pie velna!” Dzīve ir pārāk sasodīti īsa.

Un jums vajadzētu izdarīt tāpat. 

Kāpēc mums vajadzētu atdot visu cilvēkiem, kuri nepajautā, ko vajag mums?

Kāpēc mēs pazaudējam sevi dēļ cilvēkiem, kuriem vienkārši ir vienalga par mums?

Patiesība ir tāda – lai dejotu tango, ir nepieciešami divi!

Lūk, mans padoms jums visiem!

Tas var būt ļoti grūti – nošķelties no kāda, kuram jūs esiet pieķēries. Tas var būt patiesi sāpīgi šķirties ar kādu, ar kuru jūs dalījāt savus sapņus. Es to saprotu. Man ir bijušas tādas mokas. 

Bet ja cilvēks, par ko mēs runājam, nevēlas tevi pieņemt kā prioritāti viņa dzīvē, viņš ir vienkārši lieka laika un enerģijas tērēšana.

Uzticies man, jūs varbūt veltīsiet visu savu dzīvi šajai personai, bet, ja šai personai neinteresē, vai jūs esatt blakus, vai nē, tad visas šīs pūles ir veltīgas. Vienīgais veids, kā jūs variet sev palīdzēt, ir pārgriezt emocionālo auklu ar šo personu. Kā jau teicu, tā būs viena no sāpīgākajām pieredzēm jūsu dzīvē, bet līdz ko jūs to izdarīsiet, jūs sapratīsiet, ka šī persona ir tikai jūs izmantojusi. 

Jūs beidzot redzēsiet to būri, kurā jūs bijāt dzīvojuši. 

Tātad, vairs nevilcinieties! Ja jūs esat gaidījuši kādu zīmi, te tā ir. 

Beidziet izniekot savu laiku priekš cilvēkiem, kuri par jums neinteresējas. Beidziet kā prioritāti noteikt cilvēkus, kuri jums neapjautājas, kā jums ir klājies. VIENKĀRŠI BEIDZIET.

Jūs esat radīts no tīras enerģijas. Tā ir pati svarīgākā lieta pasaulē, kas jums ir. Pati svarīgākā daļa no jums, kas kliedz “JŪS”. Jūs varbūt domāsiet, ka pati svarīgākā lieta uz šīs zemes ir laiks, kas ir ierobežots, bet patiesība ir tāda, ka ierobežota ir jūsu enerģija. 

Un jūs to atdodat cilvēkiem, kuri to nav pelnījuši. 

Tā vietā, lai to rūpīgi to saglabātu un dalītos ar cilvēkiem, kuriem ir nozīme jūsu dzīvē, jūs ļaujiet jūsu dzirkstelei pazust, rūpējoties par cilvēkiem, kuri nekad nemīlēs jūs tā, kā esat to pelnījuši. Tas ir neprāts!

Tāpēc jums ir jāsaprot tas, ka jūs esat vienīgais cilvēks, kurš var sevi izglābt. Vienīgais, kurš izlemj, kas jums ir labi. Tas, ko jūs dodat katru dienu, ir tieši tas, ko jūs iegūsiet pretī. Enerģija, ar kuru jūs dalāties ar pasauli, ir tā pati enerģija, kuru saņemsiet pretī.

Kad jūs to izpratīsiet, jūs sāksiet saprast, kāpēc ir ārkārtīgi svarīgi būt selektīvam attiecībā uz to, kurš iet un kurš paliek jūsu dzīvē.

Tāpēc patiesi novēlu jums visu to labāko. Es ceru, ka jūs atradīsiet drosmi izkļūt no sava apvalka un piecelties par sevi. Es ceru, ka jūs pamodīsities un veiksiet neizbēgamas izmaiņas.

Bet pats galvenais, es ceru, ka jūs padarīsiet savu dzīvi par drošu, mīlošu patvērumu, kurā ieiet atļauti tikai tie, kuri par jums tiešām rūpējas un jūs mīl.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …