Home / Latvijā / Brīdinājuma signāli globālajā ekonomikā

Brīdinājuma signāli globālajā ekonomikā


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

10 gadi pagājuši kopš 2008.gada globālais krīzes vilnis skāra Eiropu tajā skaitā arī Latviju.
Atkopšanās šo 10 gadu laikā nebija viegla un Latvijā vēljoprojām sekas ir jūtamas.

Starptautiskā birža ir sākusi nedaudz saškiebties, par to liecina nelielie kritumi tādu Eiropas valstu kā Vācijas, Lielbritānijas ceturkšńa ekonomikā.
Nekur nav pazudusi arī 2017.gadā sākusies Itālijas banku krīze, kur joprojām pa kaktiem notiek cīńa ar Briseli par budžeta apjomiem.


Itālijas banku sektors turpina slīdēt uz leju.

Vācijas autoindustrija un elektronikas ražotāji izjutuši eksporta samazinājumu it īpaši uz Kīnas tirgu, kurš ir viens no spēcīgākajiem spēlētājiem.

Arī Dienvidamerikas lielākais ekonomiskais spēlētājs Brazīlija izjūt savas valūtas svārstības, kuru ietekmē šobrīd pasaules ekonomikā notiekošais.

ASV un Kīnas tirdzniecības karš ir ietekmējis arī tādu ekonomisko gigantu kā Singapūra, kuras izaugsme ceturksnī kritusies par 3,3%.

Šim visam vēl klāt nāks tepat aiz stūra gaidošais “Brexit”, kurš iegriezīs vairāku desmitu miljardu eiro robu ES budžetā.

Ieteikums un aicinājums ir sākt cilvēkiem veidot iekrājumus, kuri to vēl nav sākuši. Lai kritiens ir mīkstāks kritiens.

-dalies ar ierakstu-

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …