Home / 112 / Ropažu novadā pazudis 11 gadus vecais Andrejs Dičko

Ropažu novadā pazudis 11 gadus vecais Andrejs Dičko


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Puika ir atrasts.

Valsts policija ir saņēmusi informāciju, ka vakar, 16. augustā, ap pulksten 15 no mājas Ropažu novadā, ciematā Gaidas, Fazānu ielā ir izgājis 2008. gadā dzimušais Andrejs Dičko. Zēns devies prom ar zilas krāsas velosipēdu un līdz šim brīdim nav atgriezies mājās.

Zēna pazīmes: 1,35 m garš, kalsnas miesas uzbūves, īsiem gaišiem matiem. Bija ģērbies zilos šortos, zaļā t-kreklā, pāri plecam somiņa lencē.

Šobrīd notiek zēna meklēšanas pasākumi. Valsts policija aicina pievērst uzmanību Ropažu novada, īpaši tuvāko ciemu – Silakroga un Zaķumuižas, iedzīvotājus, vai nav redzēts apsrakstam līdzīgs zēns. Tiek pieļauts, ka zēns varētu būt devies arī uz Rīgu.

Aicinām apskatīt zēna fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kuram ir zināma viņa iespējamā atrašanās vietu, zvanot policijai pa tālruņa numuru 67895200 vai 110!

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …