Iegādājoties kādu jaunu lietu, mēs ceram, ka tā atvieglos mūsu dzīvi, ieekonomēs laiku vai pasargās mūs un mūsu tuviniekus no kādām nebūt nepatikšanām. Tas attiecas arī uz autosēdeklīšiem. Šai konstrukcijai mēs uzticam visdārgāko – savu bērnu dzīvību. Bērnu autosēdeklīšu konstruktori apgalvo (un ne bez iemesla), ka krēsls pasargā bērnu no nopietniem miesas bojājumiem ceļu satiksmes negadījumā. Neskaitāmi testi apstiprina šo faktu, bet viena amerikāņu māmiņa un ārsts pievērsa uzmanību kādai detaļai. Lietojot autokrēslu, ļoti svarīgi, lai viss būtu izdarīts un nostiprināts pareizi, visi slēdži un fiksatori būtu pareizajās vietās, pareizajā stāvoklī.
Trīsgadīgās meitenītes māte, Hītera Stāra, pēc neliela negadījuma, ievietoja sociālajos tīklos paziņojumu un fotogrāfiju. Viņa un meitiņa iekļuva nelielā satiksmes negadījumā, kura rezultātā mašīna strauji bremzēja. Dabiski, ja nebūtu bijis autokrēsls ar drošības jostām, bērns būtu lidojis uz priekšu. Taču, par laimi, pēc negadījuma uz meitenītes ķermeņa bija redzami tikai zilumi no krēsliņa drošības stiprinājuma (sprādzes). Šī sprādze, protams, nodarīja daudz mazāku ļaunumu bērnam, nekā tas būtu, ja bērns nesēdētu krēsliņā. Bet, ir milzīga nozīme tam, kā tiek nostiprinātas šīs krēsliņa jostu drošības sprādzes.
Lai bērns negūtu nopietnas traumas no paša autokrēsla, stiprinājumu, vislabāk, ir novietot krūšu pamatnes rajonā, tur, kur atrodas zemākās ribas. Ja sprādžu stiprinājumu liksiet zemāk, tad avārijas gadījumā pats stiprinājums var savainot bērna iekšējos orgānus, kas var novest pie iekšējās asiņošanas. Ja stiprinājumi tiks novietoti pārāk augstu, tie var nosmacēt bērnu.
Bet ir arī otra tipa krēsli, un tie vajadzētu pievērst īpašu uzmanību. Parūpēties par bērnu veselību un drošību ir visu vecāku tiešais pienākums. Tāpēc ir nepieciešams rūpīgi izpētīt lietas, kas domātas, lai aizsargātu un palīdzētu mūsu bērniem.