Home / Veselība / Brīnumlīdzeklis – medus, ingvers un citrons

Brīnumlīdzeklis – medus, ingvers un citrons


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Medus, ingvers un citrons, salikums kurā ir ļoti daudz vitamīnu, kas vajadzīgi organisma imunitātes nostiprināšanai. Vai tos var lietot visus trīs vienlaicīgi?

Medus ar ingveru un citronu

Ņem aptuveni 300-350 g ingvera saknes, notīra un smalki sarīvē. Sulu nenolej!
Gaļas mašīnā vai blenderī samalt vienu citronu kopā ar miziņu, vispirms gan izņemot sēkliņas.
Sajauc rīvēto ingvera sakni ar sasmalcināto citronu un pievieno 200-250 g medus.
Ielej maisījumu stikla burciņā, aizvāko un liek ledusskapī. Lieto trīs reizes dienā pa tējkarotei 15-20 minūtes pirms ēšanas. Maisījumu tāpat var pa tējkarotei pievienot zaļajai tējai.

Šis līdzeklis brīnišķīgi attīra organismu no holesterīna, palīdz izvadīt toksīnus, sargā pret gripu, paaugstina imunitāti un atjaunina organismu.

Pēc garšas maisījums ir diezgan ass, bet toties – ārkārtīgi veselīgs! Dedzinošā garša pazemina apetīti, tāpēc tas noderēs arī tievētājiem.
Uzmanību: ingveru uzmanīgi jālieto cilvēkiem, kuri sirgst ar kuņģa un zarnu trakta slimībām, īpaši aktūtajos to periodos.

Ingvera sakne ir lielisks līdzelis pret alerģiju un locītavu sāpēm. Ingvera sakne uzlabo asins cirkulāciju, paplašina asinsvadus, atvieglo sviedru izdalīšanos, ir teicams antitoksisks, sedatīvs, pretspazmu līdzeklis.
Pateicoties tā sastāvā esošajiem vairāk nekā desmit pretvīrusu komponentiem, ingvera sakne neļauj nonākt organismā infekcijām un ļoti ieteicama saaukstēšanās slimību ārstēšanai.

Aplūko arī šo

Obligāti jāzin ikvienam, kurš izslimojis COVID- 19 pēdējo 6 mēnešu laikā

Pētījumā, kas publicēts žurnālā “British Medical Journal”, atklāts, ka ikviens, kas izslimojis Covid-19 pēdējo sešu …