Home / Veselība / Cepamā soda veselībai: Kādēļ katru dienu vajadzētu uzņemt pusi tējkarotes cepamās sodas?

Cepamā soda veselībai: Kādēļ katru dienu vajadzētu uzņemt pusi tējkarotes cepamās sodas?


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Cepamā soda veselībai: Nepareiza nieru darbība var kalpot par iemeslu nopietniem veselības traucējumiem, un mēs visi zinām, ka nieres mūsu organismā veic ļoti svarīgus pienākumus.

Nieres organismā filtrē asinis, ražo urīnu, neļauj organismā uzkrāties toksiskām vielām, regulē elektrolītu līmeni un ražo hormonus, kas regulē asinsspiedienu.

Par nierēm ir jārūpējas un jāaizsargā tās no iespējamiem draudiem. Par laimi, ir kāds dabīgs līdzeklis, kas palīdzēs uzlabot nieru darbību, kā arī novērsīs jau radušos bojājumus. Šis līdzeklis ir cepamā soda – lūk, kā tā var palīdzēt!

Aizkuņģa dziedzeris ražo nātrija bikarbonātu, kā funkcija ir pasargāt nieres. Dažos gadījumos, kad mēs ēdam neveselīgi, aizkuņģa dziedzeris saražo pārāk daudz šī savienojuma, kas var novest pie nieru un aizkuņģa dziedzera vājuma – tādā veidā vairs netiks ražots nātrija bikarbonāts. Bez tā nieres var pamatīgi “sabojāties”, tieši tādēļ mums ir jāsāk uzņemt nātrija bikarbonātu, lai nieres varētu atjaunoties un funkcionēt efektīvāk.

Ir veikti vairāki pētījumi, kas apstiprina regulāras sodas uzņemšanas efektivitāti. Šis process palīdz balansēt asins pH līmeni.

Cepamā soda veselībai: Ja zini, ka tava nieru darbība nav efektīva, tad, lūk, kas tev jādara:
✔ Pirmajā dienā ņem pusi tējkarotes cepamās sodas un paliec to zem mēles
✔ Otrajā dienā kopā samiksē tējkaroti galda sāls un pusi tējkarotes cepamās sodas, un puslitru filtrēta ūdens. Uzņem šo ūdeni katru dienu!
✔ Pēc nedēļas sāls deva ir jāsamazina – maisījumā izmanto 1/4 tējkarotes cepamās sodas un 1/4 tējkarotes galda sāls.

Aplūko arī šo

Obligāti jāzin ikvienam, kurš izslimojis COVID- 19 pēdējo 6 mēnešu laikā

Pētījumā, kas publicēts žurnālā “British Medical Journal”, atklāts, ka ikviens, kas izslimojis Covid-19 pēdējo sešu …