Home / Tauta Runā / Cilvēki neapmierināti par Mārtiņa Bondara saņemto ordeni

Cilvēki neapmierināti par Mārtiņa Bondara saņemto ordeni


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Sociālajā vietnē Mārtiņa Bondara sieva dalījusies ar foto, kurā redzams, kā Mārtiņš saņem ordeni par personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā.
“Viens no komentētājiem ir politiķis Aldis Gobzems, kurš raksta, ka gan jau arī mediķi sveic Mārtiņu. Gan jau tauta arī!”


Lūk Ievas rakstītais:

Mārtiņam dzīvē vairākkārtīgi ir piešķirti ordeņi, medaļas un goda zīmes, bet nekad viņš tās nav piespraudis pie frakas vai kā savādāk tās izrādījis! Jo, kā viņš pats saka, tās visas ir piešķirtas viņa amata dēļ – pēc protokola.
Šoreiz, ejot uz pieņemšanu pie Latvijas Prezidenta es lūdzu, lai pieliek goda zīmi, ko tikko ir saņēmis no Finanšu ministrijas! Es lepojos ar šo atzinību, jo šī goda zīme ir nākusi ar ļoti grūtu darbu! To labi zinām mēs – mājās esošā ģimene! Nepielika tomēr!
Sirsnīgs paldies par atzinību un novērtējumu!

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!🇱🇻