Home / Tauta Runā / Kāda 16 gadus veca dēla tēva dvēseles kliedziens. Mammas:”Lūdzu savaldiet savas meitas”
This image was originally published on Onliner.by web site (http://www.onliner.by/). All rights reserved.

Kāda 16 gadus veca dēla tēva dvēseles kliedziens. Mammas:”Lūdzu savaldiet savas meitas”


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Vīrietis esot ilgi pacietis, taču vairs nav spēka sevi saturēt. Kur gan dodas šī pasaule?

Kāds vīrietis, kura dēlam nesen palika 16 gadi, savā lapā publicēja dusmu pilnu ziņu, kuru interneta lietotāji nevērtēja viennozīmīgi labi.


Saprotams, ka mūsdienu jaunatne ir daudz aktīvāka, daudz pašpārliecinātāka, viņiem nepietrūkst ne ietiepības, ne drosmes, taču šis vīrietis uzskata, ka pieklājības un manieres normas viņiem kļuvušas zemākas par zemu. Dēls jau ir liels, viņam ir meitene. Turklāt lielākā daļa bilžu zēna profilā ir tieši kopā ar viņu. Uzreiz redzams, ka zēns nav vientuļš. Taču katru dienu, teju jebkurā diennakts laikā, viņam raksta citas meitenes.
Vīrietis jau sen teica savam dēlam, ka jācenšas viņām maigi pasniegt to, ka viņām nekas nespīd. Taču savas audzināšanas vai citu iemeslu dēļ, zēnam ne visai labi tas padodas, jo meitenes tā arī turpina viņam bāzties virsū.

Vīrietis nolēma ņemt šo visu savās rokās un censties paziņot tām jaunajām dāmām, kurām vecāki to nav iemācījuši, atklājot visu patiesību viņu mātēm par šo traģisko situāciju.

“Meitenes ļoti patvaļīgiem tekstiem piedāvā pašas sevi. Citiem vārdiem sakot – mazgadīgās meitenes ir gatavas uz jebkādām attiecībām svešu ar svešiem vīriešiem vai zēniem.
Es ieteicu savam dēlam uztaisīt ekrānšāviņu un nosūtīt meitenes saraksti viņas mammai, kuru noteikti var atrast meitenes kontaktu sarakstā internetā. Šim puisim pie statusa ir norādīts, ka viņš ir iemīlējies. Viņam ir daudz kopīgu fotoattēlu ar viņa draudzeni. Atvainojiet, bet kāda velna pēc un kādēļ šīs muļķes lien viņam virsū? Viņiem kaut kādu vietējo slavu sagribējās? Ko viņas vēlas panākt ar savu atklāto un uzbāzīgo uzmanības izrādīšanu?


Vīrietis ir līdz sirds dziļumiem sašutis un aicina acis atvērt arī citiem vecākiem.

Un arī mēs vēlamies pajautāt: meiteņu mammas – jūs vispār zināt, kam raksta jūsu meitas? Kādas fotogrāfijas viņas ievieto un kā sevi pozicionē sociālajos tīklos? Ja jūs būtu gatavas palūkoties uz to, kur un kā jūsu meitas tērē savu enerģiju, kuras, starp citu, ne vienmēr var nosaukt par meitenēm, ņemot vērā viņu ārējo izskatu, – viss būtu daudz vieglāk!