Home / Noderīgi / Dāvanas, kuras nevajadzētu dāvināt saviem mīļajiem, jo tās nes neveiksmi

Dāvanas, kuras nevajadzētu dāvināt saviem mīļajiem, jo tās nes neveiksmi


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Dāvanu izvēle ir ļoti atbildīga nodarbe – ir vērts nopietni attiekties pret to izvēli, jo ir daudz zīmju, kas aizliedz dāvināt to vai citu priekšmetu. Pamatojoties uz tautas ticējumiem ir divas lietas ko NEVAJAG dāvināt! Pirmā no tām ir zeķes. (par otru dāvanu ko nevajag dāvināt – raksta beigās)

Kopš seniem laikiem ļaudis dāvanas uztvēra ļoti nopietni. Visi zināja, ko drīkst dāvināt un ko ne. Zeķes, ir lietas, kuras nav ieteicams dāvināt, lai gan šķiet – kādu gan bīstamību var radīt šādas it kā nekaitīgas veltes.

Ticējumi, kas saistīti ar zeķu dāvināšanu

Saskaņā ar tautas ticējumiem, ja tu saņem dāvanā lietas, kas jāvelk kājās, tas vēsta, ka tevi gaida garš ceļojums. Šajā gadījumā zeķes var pieskaitīt šai kategorijai. Bet ir arī citi ticējumi.

1. Ja stiprā dzimuma pārstāvim tiek pasniegta Jaungada dāvana zeķu formā, tas nozīmē, ka nākamo gadu viņam nāksies dzīvot steigā. Jauno gadu šis indivīds pavadīs spriedzē, neatrodot sev vietu, un raizējoties, vai visur paspēs laikā.

2. Precētiem vīriešiem nav ieteicams dāvināt zeķes, jo tad viņi bieži sāks doties garos braucienos un kādā brīdī vienkārši attālināsies no savas mājas ligzdas. Īpaši nav ieteicams dāvināt zeķes saviem likteņa lemtajiem partnerim, lai viņus neaizbaidītu.

3. Mātei nevajadzētu dāvināt zeķes pieaugušajam dēlam, jo tas pamudinās viņu atgriezties dzimtajās mājās, kas savukārt ietekmēs viņa ģimenes dzīvi neatkarīgi no tā, vai tā jau ir izveidojusies vai ne. Tādējādi māte pati savām rokām iznīcinās dēla ģimenes laimi.

4. Dāvanu zeķu veidā vajadzētu pasniegt tikai tad, ja tā ir ilgi gaidīta velte. Piemēram, vecmāmiņa vai māte ar mīlestību ir uzadījusi zeķes saviem mīļajiem, kuri ar nepacietību gaida šādu dāvanu. Šādas zeķes tevi ne tikai sildīs ziemā.

Kāpēc tev nevajadzētu dāvināt čības

Mūsdienu sabiedrības praktiskuma dēļ ir pilnībā zaudētas mūsu senču paražas. Svētkos jau ierasts dāvināt pat ikdienišķas lietas, starp kurām ir arī čības. Ja mūsu senči saņemtu šādu dāvanu, viņu reakcija būtu piesardzīga, jo šādas veltes tiek attiecīgi novērtētas.

1. Tāda dāvana kā čības, kas pasniegtas tuvam draugam, var izraisīt strīdu un ilgstošu konfliktu starp cilvēkiem.

2. Čības asociējas ar atšķirtību. Šāda dāvana var izraisīt šķiršanos no mīļota cilvēka vai viņa zaudēšanu uz visiem laikiem.

3. Ja cilvēks ar prieku saņem dāvanā čības, tad viņam var izveidoties sarežģītas attiecības ar saviem tuviniekiem.

4. Čību dāvināšana var negatīvi ietekmēt laulāto attiecības un pat tās sagraut.

Eksperti gan saka, ka čības un zeķes var būt laba dāvana, ja, cilvēks to pieņem ar prieku to un saņem pozitīvas enerģijas lādiņu.

Pasniedzot šādu dāvanu, ir vērts atteikties no drūmām nokrāsām un izvēlēties spilgtus, svētkiem atbilstošus čību vai zeķu modeļus.

Bet – ja dāvana paredzēta māņticīgai personai, tev vēlreiz jāpadomā, vai to patiešām pasniegt, lai nesabojātu draudzīgas attiecības.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …