Home / Pasaulē / Ekstrasense, kura paredzēja prinča Filipa nāvi, dalās ar kādu svarīgu paziņojumu

Ekstrasense, kura paredzēja prinča Filipa nāvi, dalās ar kādu svarīgu paziņojumu


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ekstrasense Debija Deivisa vairākas reizes ar savām prognozēm vērsusies pie karaliskās ģimenes. Tagad viņa dalījusies ar paziņojumu, kas attiecas uz Saseksas hercogu un karaļnama attiecībām.

Pēc ekstrasenses teiktā Megana Mārkla ir neapmierināta ar savu dzīvi pēc pārcelšanās uz ASV, ziņo ārvalstu mediji.

“Kalifornijā viņai pietrūkst uzmanības, ko saņēma savā iepriekšējā statusā,” skaidro ekstrasense. “Es domāju, ka viņa jūtas aizvainota, un šī situācija var pasliktināties, kad Keita un Viljamss uzņemsies savas jaunās lomas.”
Deivisa paredzējusi arī grūtības Meganas un prinča Harija ģimenes dzīvē.

“Princim Harijam pietrūkst dzimtenes un mīļoto cilvēku,” saka D. Deivisa. Tas varētu izraisīt nesaskaņas starp pāri un viņa atzīmē, ka princis tomēr ir vairākas reizes pēc pārcelšanās tomēr vairākas reizes atgriezies dzimtenē, lai gan tam bija svarīgi iemesli – vectēva bēres un princeses Diānas statujas atklāšana.

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …