Home / Pasaulē / Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā turpināsies pandēmija un “lieli pārbaudījumi”. Saskaņā ar viņas vārdiem, nelaimu avots atrodas Āfrikā vai Austrumos.

Vanga paredzēja, ka vīruss laupīs vēl daudz dzīvību, tomēr cilvēki pie vīrusa spēs pierast. Kad savas dzīves laikā gaišreģe teica par šiem nākotnes redzējumiem, viņai neviens neticēja. Tomēr šobrīd pasaulē patiešām plosās briesmīga slimība, no kuras ikdienu bojā iet tūkstošiem cilvēku.

Gaišreģe runāja par to, ka cilvēki būs “pasakaini bagāti, bet bez naudas rokās”. Iespējams, runa ir par bankas kartēm, kas ievērojami ir samazinājušas skaidras naudas izmantošanas apjomu. Varbūt runa ir par kādu cilvēku garīgu bagātināšanos. To parādīs tikai nākamais gads.

Vanga paredzēja, ka 2022. gadā Krievija būs daudzu pārbaudījumu priekšā. Tomēr “valsts tos izturēs”. Par laimi, gaišreģe nākotnē neredzēja lielus karus vai dabas katastrofas.

Tiesa, Vanga paredzēja briesmīgu katastrofu “piecu divnieku dienā” – runa ir par 2022. gada 22. decembri. Jādomā, ka šajā dienā notiks spēcīgs saules uzliesmojums. Šajā sakarā viņa teica: “Mēs sildīsimies saulītē, un saule kritīs kā melna ēna”.

Aplūko arī šo

VIDEO: Okupanti mērķtiecīgi sabombardējuši bērnu slimnīcu Mariupolē, daudz cietušo

Krievu okupanti mērķtiecīgi sabombardējuši bērnu slimnīcu un dzemdību namu Mariupolē. Pašreizējā informācija liecina, ka ievainoti …