Home / Latvijā / Iemesls, kāpēc Dievs ielaiž noteiktus cilvēkus jūsu dzīvē un pēc tam ļauj viņiem aiziet

Iemesls, kāpēc Dievs ielaiž noteiktus cilvēkus jūsu dzīvē un pēc tam ļauj viņiem aiziet

Dažreiz jūs nevarat izskaidrot, kāpēc jūs piesaista kāda noteikta persona – bet tā vienkārši ir. Jūs varat satikt kādu jaunu cilvēku un jums vienkārši var izveidoties “klikšķis”. Dažreiz jūs varat sajust milzīgu saikni ar svešinieku un nesajust tādu saikni ar jums tuviem cilvēkiem, kurus jūs pazīstiet jau gadiem.

Kā notiek šī pievilkšanās? Es uzskatu, ka Dievam ir veids, kā mūs tuvināt dažiem cilvēkiem, kas mums nepieciešami noteiktā dzīves posmā. Varbūt Dievs viņus nolika mūsu ceļā, jo mums kaut kas jāiemācās pašiem par sevi, un viņi to mums var iemācīt.

Es patiešām ticu, ka nekad nevienu mēs nejauši nesatiekam. Katram cilvēkam, kurš ienāk mūsu dzīvē, ir iemesls tur būt,  pat ja mēs to vēl nespējam saredzēt.
Ir iemesls, kāpēc jūsu sirds sāk sisties ātrāk, ja runa ir par kādu konkrētu personu. Ir iemesls, kāpēc jūs abi piesaistījāt viens otru.

LASI ARĪ ŠO: Mīlestība liek jums mirdzēt! 6 iemesli, kāpēc mīlestība liek jums izskatīties pārsteidzoši

Kad es atceros savu pagātni un cilvēkus no manas pagātnes, nav neviena tāda, kurš būtu ienācis manā dzīvē un nebūtu man vienā vai otrā veidā vērtīgs. Katrs cilvēks kaut ko man iemācīja un pārveidoja mani par cilvēku, kāds esmu šodien. Jā, viņi nepalika manā dzīvē, bet viņiem nekad to nevajadzēja darīt. Viņu mērķis bija man kaut ko parādīt un pēc tam aiziet.

Problēma ir tā, ka mēs bieži tik ļoti cenšamies saglabāt šos cilvēkus mūžīgi savā dzīvē, kaut arī viņi tur ir tikai īslaicīgi. Viņu loma ir atšķirīga. Viņiem nav paredzēts palikt pie mums mūžīgi. Dievs jūs iepazīstināja ar šiem cilvēkiem tikai tāpēc, lai sagatavotu jūs tiem cilvēkiem, ar kuriem jūs domājat būt kopā mūžīgi.

Mums vajadzētu viņus atlaist.
Ja mēs kļūstam nemierīgi un skumji, kad viņi aiziet un šaustam paši sevi, mēģinot saprast, kāpēc Dievs atņem mums šo brīnišķīgo cilvēku, jums vajadzētu uz šo lietu paskatīties no cita skatu punkta.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …